جدال مرگ و زندگی قعرنشینان لیگ یک والیبال کشور

هفته دوازدهم مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های سری A دسته یک مردان ایران جام «سردار دل‌ها» با نبرد مرگ و زندگی برای قعرنشینان جدول رده‌بندی مسابقات همراه خواهد بود.

مسابقات این هفته امشب (جمعه) با هشت دیدار در شهرهای تنکابن، زرین‌شهر، اردبیل (دو دیدار) ، سیرجان، نوشهر و تهران (دو دیدار) پیگیری می‌شود.

سروقامتان همدان که این روزها شرایط نامطلوبی را سپری می‌کند در تهران باید به مصاف رعدپدافند برود که البته میزبان بازی امروز نیز اوضاع و احوال خوبی ندارد.

نماینده همدان امروز در سالن سرپوشیده پدافند هوایی به مصاف میزبان خود می‌رود، دیداری که محمد محبوب عشق دوست به همراه اکبر شرقی قضاوت آن را برعهده دارند.

سروقامتان با شکست هفته گذشته برابر گل گهرسیرجان به قعرجدول ۹ تیمی گروه ب سقوط کرد و حالا در وضعیت مرگ و زندگی قرار گرفته است.

در خطر سقوط
شاگردان علیرضا نادی اگر با همین فرمان مسیر لیگ یک را در پیش بگیرند چه بسا به دسته پایین‌تر سقوط کنند.

آن‌ها در ۱۱ بازی اخیر خود تنها سه برد کسب کرده‌اند و در هفت بازی متحمل شکست شده‌اند تا با یازده امتیاز به تیم آخر گروه ب تبدیل شوند.

سروقامتان همدان اگرچه بازی‌های خوبی را در لیگ یک ارایه کرده اما در نتیجه گیری آنطور که انتظار می‌رفت، موفق عمل نکرده است.

سروقامتان همدان اگرچه بازی‌های خوبی را در لیگ یک ارایه کرده اما در نتیجه گیری آنطور که انتظار می‌رفت، موفق عمل نکرده است.

تیمی که با تغییر کادر فنی و جذب بازیکنان جدید هم اثربخش نبوده و همچنان در قعرجدول گروه ب قرار گرفته است.

این تیم هفته گذشته برابر گل گهرسیجان تمام توانایی خود را به منصه ظهور گذاشت اما در نهایت مقابل مدعی اصلی قهرمانی در لیگ یک سه بر ۲ شکست خورد تا امیدها برای صعود سروقامتان به مرحله دوم بسیار کم رنگ شود.

حالا نماینده همدان علاوه بر اینکه شانس کم رنگی برای صعود دارد، در خطر سقوط نیز قرار گرفته و چه بسا با ادامه همین شرایط نامطلوب به این کابوس دچار شود.

 

شرایط مشابه رعدپدافند
تیم رعد پدافند ارتش هم به مراتب شرایط بهتری از سروقامتان ندارد و سقوط این تیم را هم تهدید می‌کند.

رعدی‌ها پس از شکست سنگین سه بر یک هفته قبل مقابل مقاومت تهران، به رده هفتم جدول سقوط کردند تا همسایه پاس در قعر جدول رده‌بندی گروه ب شوند.

نماینده ارتش در بازی رفت توانست تیم سروقامتان را در همدان با نتیجه سه بر یک شکست بدهد و حالا امیدوار به تکرار این برد حیاتی است.

نماینده ارتش در بازی رفت توانست تیم سروقامتان را در همدان با نتیجه سه بر یک شکست بدهد و حالا امیدوار به تکرار این برد حیاتی است.

این تیم در صورت برتری قاطع مقابل سروقامتان می‌تواند از خطر قعرنشینی فرار کند و همین وضعیت مشابه برای نماینده همدان نیز ایجاد می‌شود.

باتوجه به اینکه چهار تیم از هر گروه راهی مرحله بعدی می‌شوند، برتری در بازی امروز برای رعدپدافند هوایی و سروقامتان همدان بسیار حایز اهمیت است تا تنها شانس اصلی خود را در مسیر صعود امتحان کنند.

براساس قرعه کشی انجام شده، تیم سروقامتان همدان در گروه ب با تیم‌های وارنا گیلان، شهرداری جوان ارومیه، باشگاه ملوان، ستاره طبرستان نوشهر، گل‌گهر سیرجان، هوشیار تبریز، تخت جمشید مرودشت و ایرانشید چالوس هم گروه است.

در پایان مرحله مقدماتی از هر گروه چهار تیم برتر به مرحله پلی‌آف صعود می‌کنند ضمن اینکه مرحله پلی‌آف مسابقات نیز به صورت ۲ برد از سه بازی برگزار خواهد شد و دیدار رده‌بندی و نهایی این رقابت‌ها هم به صورت تک حذفی است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

اسراییل نگران تاثیر بحران اوکراین بر پرونده هسته ای ایران

توقیف کشتی اماراتی، کابوس غربی ها

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه