درخواست مهم از  پرسپولیسی ها

صدآنلاین : باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه‌ای نسبت به استفاده غیرمجاز از محتوای تولیدی باشگاه و لوگوی پرسپولیس توسط سایت‌ها، پلتفرم‌ها و صاحبان کالا و خدمات هشدار داد.

به گزارش صدآنلاین در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع کلیه هواداران پرشمار و سرمایه‌های بزرگ باشگاه پرسپولیس می‌رساند، علیرغم کلیه مکاتبات و پیگیری‌ها و تلاش‌های صورت گرفته از سوی باشگاه و کارگزار با سایت‌ها، پلتفرم‌ها و صاحبان کالا و خدمات به جهت استفاده غیرمجاز از محتوای تولیدی باشگاه و لوگوی پرسپولیس متأسفانه همچنان شاهد این تخلف می‌باشیم.

لذا خواهشمند است هواداران عزیز به جهت کمک به امر تجاری‌سازی و درآمدسازی باشگاه که در تمام دنیا مرسوم می‌باشد و به جهت احقاق حق باشگاه خود از امروز ۱۵ دی‌ماه فقط از مجموعه‌هایی برای تماشای بازی و یا خرید کالا و خدمات استفاده نمایند که توسط وب سایت و یا صفحه اینستاگرام رسمی باشگاه منتشر می‌گردد.

در ضمن این باشگاه قطعا در صورت عدم پرداخت حقوق خود طی ماه‌های آینده نسبت به انتشار اسامی مربوطه به جهت روشن شدن موضوع برای هواداران عزیز اقدام و همچنین از طریق مراجع قانونی اقدام مقتضی را بعمل خواهد آورد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ریزش رمزارزها زیر سایه دولت‌ها ؛ این روند به کجا می رود ؟

۳ بر صفر استقلال پاک می‌شود؟ پیش بینی مهم پرسپولیسی‌ها

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه