مشکلات پرسپولیس و استقلال حل می شود ؟

صدآنلاین : رئیس شورای شهر تهران گفت که پرسپولیس مالکیت ورزشگاه شهید کاظمی را در اختیار ندارد و فقط می‌تواند از آن بهره‌برداری کند.

به گزارش صدآنلاین  مهدی چمران در حاشیه دیدار دوستانه تیم منتخب پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس با تیم منتخب سال ۹۸ اظهار داشت: بازی خاصی بود. هم پیشکسوتان و قهرمانان ما در این مسابقه حضور داشتند و هم اینکه بازی به یاد شهید سلیمانی برگزار می‌شود. حضور در چنین شرایطی یک ارزش است و دوست دارم در خدمت ورزشکاران باشم. باید یاد سردار دل‌ها را زنده نگه داریم تا او ان‌شاءالله در آخرت هم شفیع ما باشد.

وی در مورد وضعیت فوتبال تهران و نیز باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس گفت: هر وقت برسم، بازی‌های دو تیم را می‌بینم. آنها از لحاظ کارهای خودشان و برنامه‌هایی که برای آنها ایجاد شد، مشکل دارند و ان‌شاءالله مشکلات دو باشگاه حل شود. سرخابی‌ها باشگاه‌های مهم کشور و تهران هستند و باید از آنها حمایت شود.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که آیا سند ورزشگاه شهید کاظمی به نام پرسپولیس شده است یا خیر، بیان کرد: این ورزشگاه در اختیار پرسپولیس است و آنها مالک این ورزشگاه نیستند. این ورزشگاه‌ها مانند اموال دولتی هستند و برنامه ویژه‌ای دارند. شهرداری تهران نمی‌تواند آنها را واگذار کند، اما ورزشگاه شهید کاظمی در اختیار پرسپولیس قرار دارد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

تیراندازی دو نمایشگاه دار در گوهردشت کرج

علت شنیده شدن صدای شدید در حومه کرج مشخص شد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه