خبر بدرئیس شورای شهر تهران برای پرسپولیسی ها

صدآنلاین : رئیس شورای شهر تهران گفت: ورزشگاه شهید کاظمی در اختیار پرسپولیس است و آنها مالک این ورزشگاه نیستند.

به گزارش  صدآنلاین مهدی چمران که برای تماشای مسابقه نمادین منتخب تیم ملی 98 و منتخب سرخابی‌ها به ورزشگاه آزادی رفته بود، درباره این مسابقه که به مناسبت گرامیداشت حاج قاسم سلیمانی برگزار شد، گفت:‌بازی خاصی بود. هم پیشکسوتان و قهرمانان ما در این مسابقه حضور داشتند و هم اینکه بازی به یاد شهید سلیمانی برگزار می‌شود. حضور در چنین شرایطی یک ارزش است و دوست دارم در خدمت ورزشکاران باشم. باید یاد سردار دل‌ها را زنده نگه داریم تا او ان‌شاءالله در آخرت هم شفیع ما باشد.

او در پاسخ به این پرسش که وضعیت استقلال و پرسپولیس به عنوان دو باشگاه بزرگ ایران را دنبال می‌کند یا خیر ، تاکید کرد:‌هر وقت برسم، بازی‌های دو تیم را می‌بینم. آنها از لحاظ کارهای خودشان و برنامه‌هایی که برای آنها ایجاد شد، مشکل دارند و ان‌شاءالله مشکلات دو باشگاه حل شود. سرخابی‌ها باشگاه‌های مهم کشور و تهران هستند و باید از آنها حمایت شود.

رییس شورای شهر در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا سند ورزشگاه شهید کاظمی به نام پرسپولیس خورده، تاکید کرد: این ورزشگاه در اختیار پرسپولیس است و آنها مالک این ورزشگاه نیستند. این ورزشگاه‌ها مانند اموال دولتی هستند و برنامه ویژه‌ای دارند. شهرداری تهران نمی‌تواند آنها را واگذار کند، اما ورزشگاه شهید کاظمی در اختیار پرسپولیس قرار دارد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

شهادت مجید سرلک، سرباز وظیفه هنگام ماموریت در ارومیه

نوزاد ۱۶ ماهه جان در یزد فرشته نجات ۳ بیمار شد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه