دلبری ستاره ایرانی  از اسطوره تیم مشهور اروپایی

صدآنلاین : مهاجم ایرانی پورتو مورد تمجید رسانه پرتغالی قرار گرفت.

به گزارش  صدآنلاین نشریه Dragoes Diario از باشگاه پورتو آماری را در حمایت از این مهاجم منتشر کرده تا به تمجید از عملکرد او در زمین بپردازد.

در گزارش منتشر شده از سوی این نشریه آمده:« ستاره میدان مهدی طارمی بود، پنجمین بازیکن موقعیت‌ساز دنیا در سال 2021 که موفق شد عنوان بهترین گلزن و پاسور در سال 2021 در پرتغال را نیز از آن خود کند. بر اساس آماری که توسط ترانسفرمارکت منتشر شده، این مهاجم بین ماه‌های ژانویه تا دسامبر 2021 موفق شد روی 48 گل تاثیرگذار باشد – رکوردی که بسیار بالاتر از کریستیانو رونالدو با تاثیرگذاری روی 41 گل و برابر با محمد صلاح است. تنها کیلیان امباپه، روبرت لواندوفسکی، ارلینگ هالند و کریم بنزما آمار بهتری از او داشتند و لیونل مسی، برنده توپ طلای 2021، با یک گل اختلاف بالاتر از او قرار گرفت. این آمار بدی برای بازیکنی نیست که بارها از سوی نشریات پرتغالی مورد انتقاد قرار  گرفته است. »

در ادامه این گزارش همچنین آمده:« تنها شش بازیکن در دنیای فوتبال آماری بهتر از طارمی در زمینه ارسال پاس در سال 2021 داشته‌اند. در لیگ پرتغال هیچ بازیکنی بیشتر از این ستاره ایرانی پاس گل ارسال نکرده است. به ثمر رساندن 20 گل در لیگ و 24 گل در تمامی رقابت‌ها باعث شد که مهدی طارمی بهترین گلزن پرتغال در سال گذشته به حساب بیاید. بسیاری باور دارند که او همین درخشش را در سال 2022 تکرار خواهد کرد و خواسته ما هم همین است.»

به اشتراک گذاری این مطلب!

شکنجه عجیب زن میانسال ؛ مرد بی رحم دست همسرش را قطع کرده بود

کلیپی جالب از تمرینات تیم ملی ؛ حسن یزدانی قوی تر است یا امیرحسین زارع؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه