حمله تند  عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال به پرسپولیسی ها و دستیار یحیی گل محمدی

صدآنلاین: عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: چطور زمانی که مدیر تیم فوتبال پرسپولیس را تبرئه کردیم، دادرس بودیم ولی الان نیستیم؟!

به گزارش  صدآنلاین مهدی دادرس درباره پرونده بازیکن گابنی تیم فوتبال گل‌گهر‌ سیرجان اظهار داشت: الحمدالله این پرونده به کمیته استیناف آمد و دلشوره‌ها کمتر شد! باشگاه گل‌گهر یک هفته تا 10 روز فرصت اعتراض به کمیته استیناف را داشت. دو روز پیش این پرونده به دست ما رسید و روز گذشته جلسه مقدماتی را برگزار کردیم. بازخوانی پرونده را انجام دادیم و با حضور سه چهار عضو کمیته استیناف صحبت‌های اولیه صورت گرفت. اجازه نداریم به دلیل حساسیت پرونده درباره آن صحبت کنیم، چون ممکن است برخی افراد خوش‌شان بیاید و برخی خوش‌شان نیاید. آقای صالحی رئیس کمیته استیناف، سخنگوی این کمیته هم هست و می‌تواند درباره جزئیات صحبت کند.

وی در مورد اینکه فصل گذشته کمیته انضباطی در پرونده دیدار سایپا - پیکان رأی را 3 بر صفر به سود سایپا اعلام کرد، ولی کمیته استیناف آن را برگرداند و برخی افراد پیش‌بینی می‌کنند در پرونده بازیکن گابنی نیز این اتفاق خواهد افتاد، گفت: همانطور که گفتید، اینها پیش‌بینی است. هر کسی آزاد است پیش‌بینی کند. برخی افراد دستور می‌دهند رأی باید برگردد و برخی دیگر دستور می‌دهند رأی نباید برگردد. ما تابع احساسات و نظریات نیستیم. اینکه بگویند چون رأی سال گذشته شکسته شد و این بار هم شکسته شود، منطقی نیست. همه دوست دارند حرفی زده باشند و خودشان را در این جریان شریک بدانند. نظر همه افراد قابل احترام است، ولی برای ما اثرگذار نخواهد بود. کمیته استیناف پس از بررسی پرونده رأی را خواهد داد و ما تابع «باید و نباید» نیستیم.

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که آیا در این پرونده تخلفی صورت گرفته است یا نه، تصریح کرد: اجازه دهید به این سؤال پاسخ ندهم، چون پیش‌قضاوت می‌شود. ما تا زمانی که پرونده را به صورت ریز بررسی نکنیم، نظر نخواهیم داد. کمیته انضباطی تحقیق کرده و رأی داده است. زمان اعلام رأی به حساسیت پرونده بستگی دارد. یک جاهایی ابهام وجود دارد و باید از آدم‌هایی که دخیل هستند، بخواهیم بیایند و جواب بگیریم.

دادرس در واکنش به بیانیه باشگاه پرسپولیس درباره تعلل در اعلام رأی کمیته استیناف خاطرنشان کرد: قضاوت آن نیست که مثلاً از خمره چیزی را برداریم. کمیته انضباطی زود رأی نداد و پس از تحقیق رأی را صادر کرد. اعتراض گل‌گهر زمان برد تا به دست ما برسد. عدالت را نباید فدای سرعت کنیم. شاید بگویند تیمی در نیم‌فصل با گرفتن امتیاز بازی با گل‌گهر پوئن گرفته است، ولی در پایان فصل مشخص می‌شود چه تیمی قهرمان است، چه تیمی نایب قهرمان و تیم دیگر سوم و این امتیازها آن موقع اثرگذار است. ما نمی‌توانیم حرفی بزنیم و در آن بمانیم. باید آدم‌ها را دعوت کنیم و ریز کار را در بیاوریم. نه به نفع ماست تیمی سود کند و نه به ضررمان. برای ما «باید» وجود ندارد، چون ما کمیته قضایی مستقل هستیم. ما باید بگوییم تیم‌ها چه کار کنند و آنها نمی‌توانند بگویند باید چه کار کنیم. دوستان متوجه باشند و خودشان را کنترل کنند. الحمدالله هوادار و زور زیادی دارند و بُعد تبلیغاتی‌شان نیز بیشتر است، ولی نباید به کمیته قضایی فشار وارد کنند.

 

انتهای پیام/

به اشتراک گذاری این مطلب!

سوختن مرد ۸۹ساله در آتش سوزی میدان بهاران

افشاگری ستاره پرسپولیسی درباره گریه های ستاره محبوب قلعه نویی !

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه