ستاره کلمبیایی یوونتوس با یک گل دیدنی دروازه جنوا را باز کرد.

 یوونتوس برای نزدیک شدن به جمع مدعیان سری A کار سختی دارد و باید طی هفته های پیش رو حداکثر امتیازات را بگیرد و منتظر امتیاز از دست دادن تیم های بالانشین بماند. 

این تیم امشب در ورزشگاه خانگی خود میزبان جنوا بود و خیلی زود موفق شد دروازه این تیم را باز کند. بیانکونری زیر ده دقیقه گل اول را وارد دروازه میهمان کرد تا کار را در ادامه با روحیه و آرامش بیشتری دنبال کند. زننده این گل که به زیباترین شکل ممکن به ثمر رسید ستاره کلمبایی یووه بود.

خوان کوادرادو در دقیقه 9 بازی پشت ضربه کرنر سمت چپ ایستاد و در حالی که مدافعان بلند قامت یووه هم برای کمک به سرزنی در محوطه جریمه جنوا حضور پیدا کرده بودند، یارگیری شدیدی را توسط مدافعان حریف شاهد بودیم؛ در همین حین ضربه بازیکن کلمبیایی به توپ نواخته شد و بدون اینکه هیچ بازیکن خودی یا حریف روی آن تاثیری بگذارد با عبور از بالای دستان دروازه بان جنوا وارد دروازه شد.

سیریگو، دروازه بان تیم جنوا که انتظار چنین ضربه مواج و دقیقی از روی نقطه کرنر را نداشت هر چه تلاش کرد نتوانست مانع از عبور توپ به درون دروازه شود و به این تریب ارسال وینگر یووه به صورت مستقیم و به زیباترین شکل ممکن به گل اول این تیم تبدیل شد.

کوادرادو در حالی این گل را به ثمر رساند که شب گذشته در جریان دیدار تیم های رم و اینتر میلان هم یکی از سه گل نراتزوری را هاکان چالهان اوغلو به صورت مستقیم از روی کرنر سمت راست وارد دروازه رم کرده بود.

-

 

 

 

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

پارلمان پرتغال منحل شد

خلاصه بازی یوونتوس ۲-۰ جنوا

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه