لغو یونیورسیاد زمستانی ۲۰۲۱ با وجود تزریق واکسن!

فدراسیون بین المللی ورزش‌های دانشگاهی جهانی (FISU) اعلام کرد به دلیل شیوع سویه جدید ویروس کرونا سی امین دوره مسابقات یونیورسیاد زمستانی ۲۰۲۱ دانشجویان جهان لغو شد.

در حالی که قرار بود سی امین دوره مسابقات یونیورسیاد زمستانی ۲۰۲۱ دانشجویان جهان از ۱۱ تا ٢١ دسامبر ٢٠٢١ (٢۰ تا ٣۰ آذر ۱۴۰۰) در شهر لوسرن سوئیس برگزار شود، فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی جهانی (فیزو) اعلام کرد به دلیل شیوع سویه جدید ویروس کرونا (امیکرون) این مسابقات لغو و برگزار نمی شود.

 

در این رابطه اعلام شد به دنبال برگزاری جلسه کمیته اجرایی FISU و کمیته اجرایی بازیهای یونیورسیاد زمستانی لوسرن ۲۰۲۱ و با توجه به محدودیت‌هایی که برای ورود توسط مقامات کشور سوئیس با توجه به شناسایی سویه جدید ویروس کرونا Omicron در نظر گرفته شده است و در عین حال انتظار می رود که در روزهای آینده محدودیت های بیشتری در مواجهه با محدودیت‌های سفر در سوئیس و سراسر جهان لحاظ شود و به همین دلیل چاره‌ای جز لغو یونیورسیاد زمستانی لوسرن ۲۰۲۱ نداریم.

 

قرار بود مسابقات زمستانی دانشجویان جهان طبق برنامه‌ریزی انجام شده از ٢۱ تا ٣۱ ژانویه سال ٢٠٢١ برگزار شود که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا این رویداد لغو شده بود. پس از آن مسئولان فیزو اعلام کرده بودند که شرط شرکت در یونیورسیاد زمستانی ۲۰۲۱ زدن واکسن کروناست اما با این وجود و با توجه به شیوع سویه جدید کرونا باز هم مسابقات یونیورسیاد زمستانی ۲۰۲۱ دانشجویان جهان لغو شد و برگزار نمی‌شود.

-

به اشتراک گذاری این مطلب!

بخشش به شرط دیه ۳میلیارد و ۳۵۰میلیونی

لطفا به اندازه قدتان در فوتبال سخن بگویید!

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه