اولین مصاف ایران با رومانی/ برنامه کامل مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان

تیم ملی هندبال زنان ایران در اولین دیدارش در مسابقات قهرمانی جهان به مصاف رومانی خواهد رفت.

بیست و پنجمین دوره از مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان از ۱۰ تا ۲۸ آذر به میزبانی اسپانیا انجام خواهد شد. این مسابقات قرار است در چهار شهر اسپانیا انجام شود که بازی‌های تیم ایران در شهر Castellón de la Plana کاستلون دی لا پلانا (کستلون) برگزار می‌شود.

 

تیم ملی هندبال زنان ایران برای اولین بار با کسب عنوان چهارمی مسابقات قهرمانی آسیا مجوز حضور در مسابقات قهرمانی جهان را کسب کرده است و دهم آذر راهی اسپانیا خواهد شد. ملی‌پوشان ایران در این مسابقات با تیم‌های نروژ، رومانی و قزاقستان همگروه هستند. 

 

اولین دیدار تیم ملی هندبال زنان ایران جمعه ۱۲ آذر ساعت ۲۰:۳۰ (به وقت ایران) مقابل رومانی و دومین دیدار نیز یکشنبه ۱۴ آذر از ساعت ۲۳:۰۰  برابر نروژ خواهد بود. ملی‌پوشان ایران در آخرین دیدار باید روز سه شنبه ۱۶ آذر ساعت ۲۰:۳۰ برابر قزاقستان به میدان بروند.

-

 

سه تیم اول هر گروه به دور اصلی مسابقات راه پیدا خواهند کرد.


 
*گروه‌بندی مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان - اسپانیا:
گروه A: مونته نگرو، اسلونی، آنگولا و فرانسه
گروه B: لهستان، صربستان، کامرون و روسیه
گروه C: قزاقستان، نروژ، ایران و رومانی
گروه D: سوئد، هلند، پورتوریکو و ازبکستان 
گروه E: جمهوری چک، اسلواکی، مجارستان و آلمان 
گروه F: تونس، کره‌جنوبی، کنگو و دانمارک 
گروه G: کرواسی، پاراگوئه، ژاپن و برزیل
گروه H: آرژانتین، استرالیا، چین و اسپانیا

*برنامه کامل مرحله مقدماتی مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان - اسپانیا: 

چهارشنبه ۱۰ آذر:
اسپانیا - آرژانتین ساعت ۲۳:۰۰

پنج شنبه ۱۱ آذر:
کره جنوبی - کنگو ساعت ۲۰:۳۰
کرواسی - برزیل ساعت ۲۰:۳۰
آلمان - جمهوری چک ساعت ۲۰:۳۰
استرالیا - چین ساعت ۲۰:۳۰
مجارستان - اسلواکی ساعت ۲۳:۰۰
دانمارک - تونس ساعت ۲۳:۰۰
ژاپن - پاراگوئه ساعت ۲۳:۰۰

جمعه ۱۲ آذر: 
روسیه - کامرون ساعت ۲۰:۳۰
فرانسه - آنگولا ساعت ۲۰:۳۰
رومانی - ایران ساعت ۲۰:۳۰
هلند - پورتوریکو ساعت ۲۰:۳۰
سوئد- ازبکستان ساعت ۲۳:۰۰
مونته نگرو - اسلونی ساعت ۲۳:۰۰
نروژ - قزاقستان  ساعت ۲۳:۰۰
صربستان  - هلند  ساعت ۲۳:۰۰

شنبه ۱۳ آذر:
پاراگوئه - کرواسی ساعت ۲۰:۳۰
استرالیا - آرژانتین ساعت ۲۰:۳۰
اسلواکی - آلمان ساعت ۲۰:۳۰
کره جنوبی - تونس ساعت ۲۰:۳۰
کنگو - دانمارک ساعت ۲۳:۰۰
چین - اسپانیا ساعت ۲۳:۰۰
مجارستان  - جمهوری چک ساعت ۲۳:۰۰
ژاپن - برزیل ساعت ۲۳:۰۰

یکشنبه ۱۴ آذر:
سوئد - پورتوریکو ساعت ۱۸:۰۰
رومانی قزاقستان ساعت ۲۰:۳۰
لهستان - روسیه ساعت ۲۰:۳۰
ازبکستان  - هلند ساعت ۲۰:۳۰
اسلونی - فرانسه ساعت ۲۰:۳۰
صربستان - کامرون ساعت ۲۳:۰۰
ایران - نروژ ساعت ۲۳:۰۰
مونته نگرو- آنگولا ساعت ۲۳:۰۰

دوشنبه ۱۵ آذر:
آرژانتین- چین ساعت ۲۰:۳۰
برزیل - پاراگوئه ساعت ۲۰:۳۰
تونس - کنگو  ساعت ۲۰:۳۰
جمهوری چک  - اسلواکی ساعت ۲۰:۳۰
اسپانیا - استرالیا ساعت ۲۳:۰۰
کرواسی - ژاپن ساعت ۲۳:۰۰
آلمان  - مجارستان ساعت ۲۳:۰۰
دانمارک - کره جنوبی ساعت ۲۳:۰۰

سه شنبه ۱۶ آذر:
پورتوریکو  - ازبکستان ساعت ۲۰:۳۰
آنگولا- اسلونی ساعت ۲۰:۳۰
قزاقستان - ایران ساعت ۲۰:۳۰
کامرون - لهستان ساعت ۲۰:۳۰
نروژ - رومانی ساعت ۲۳:۰۰
فرانسه - مونته نگرو ساعت ۲۳:۰۰
روسیه - صربستان ساعت ۲۳:۰۰
هلند - سوئد ساعت ۲۳:۰۰

به اشتراک گذاری این مطلب!

فوتسالیست ایرانی به لیگ عراق پیوست

ماجرای تاسیس بورس بین الملل چیست؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه