تصویری عجیب و باورنکردنی از مادر رونالدو

صدآنلاین : مادر کریستیانو رونالدو شب گذشته بازی اسپورتینگ لیسبون و دورتموند را از نزدیک تماشا کرد.

به گزارش صدآنلاین شب گذشته دو تیم اسپورتینگ لیسبون و دورتموند در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه برای صعود نقش تعیین کننده ای را ایفا می‌کرد؛ با این حال نهایتاً این تیم پرتغالی بود که موفق شد با نتیجه ۳-۱ بر حریف خود غلبه کند و تقریباً صعودش را به مرحله بعدی چمپیونزلیگ قطعی کرده باشد.

در واقع اسپورتینگ با پیروزی در این بازی ۹ امتیازی شد و در رده دوم گروه قرار گرفت. این در حالی است که دورتموند با شش امتیاز پایین‌تر از این تیم قرار دارد. تیم پرتغالی در مسابقه آخر خود به مصاف آژاکس خواهد رفت و دورتموند مقابل بشیکتاش بدون امتیاز قرار می‌گیرد.

البته دورتموند روی کاغذ را با توجه به شرایط جدول هنوز برای صعود به مرحله بعد شانس دارد اما با توجه به تفاضل منفی ۶ این تیم و مثبت ۴ اسپورتینگ می‌توان گفت که تقریباً صعود تیم پرتغالی به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا قطعی شده است.

اما یکی از اتفاقات جالب بازی شب گذشته اسپورتینگ و دورتموند به حضور یک هوادار ویژه در استادیوم باز می‌گشت؛ جایی که مادر کریستیانو رونالدو که پیش از این نیز نشان داده یک طرفدار چند آتشه اسپورتینگ است، در استادیوم حضور داشت و به شدت از پیروزی این تیم و به نوعی صعود آنها به مرحله بعدی لیگ قهرمانان خوشحال به نظر می‌رسید.

عکس| مادر رونالدو؛ خوشحال‌ترین هوادار اسپورتینگ

عکس| مادر رونالدو؛ خوشحال‌ترین هوادار اسپورتینگ

به اشتراک گذاری این مطلب!

حمله تند حسن روشن به فرهاد مجیدی و درخواست برای استعفا

پلیس در تعقیب قاتل فراری علی آبادکتول

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه