عصبانیت سیف اله پور از رفتار ناظر با ساکت الهامی

در پایان دیدار نساجی – پیکان که با نتیجه مساوی دو بر دو خاتمه یافت ایزد سیف الله پور مدیر عامل باشگاه مازنی با ورود به زمین به شدت از رفتار ناظر بازی با ساکت الهامی گلایه کرد.

مدیر عامل باشگاه نساجی خطاب به ناظر بازی گفت: اسکوچیچ سرمربی تیم ملی در بازی با لبنان از سوی داور بازی اخراج شد و در بازی با سوریه روی سکوها نشست و تیم ملی را هدایت کرد. شما چرا اجازه ندادید ساکت الهامی روی سکوها بنشیند و او را به اتاق شیشه ای هدایت کردید؟ قانون حضور مربی در اتاق شیشه ای از کجا آمده است؟ اگر مربی به خاطر محرومیت باید در اتاق شیشه ای بنشیند پس چرا اسکوچیچ از روی سکوها بازی تیم ملی را دنبال کرد. مشکل شما با ساکت الهامی چیست؟ چرا اجازه نمی دهید او کار خود را بکند؟

 

نکته جالب اینکه ساکت الهامی ابتدا روی سکوهای استادیوم شهدای ساری نشسته بود اما در ادامه به ظاهر با تلفنی که به ناظر بازی شده بود ناظر بازی از مدیر عامل باشگاه نساجی خواست ساکت الهامی را به اتاق شیشه ای هدایت کند.

 

-

 

سرمربی تیم نساجی به خاطر اعتراض به موعود بنیادی فر در بازی با گل گهر سیرجان به مدت 6 هفته از همراهی تیم نساجی محروم شد که با درخواست اعاده دادرسی این محرومیت به سه جلسه تقلیل پیدا کرد. او در بازی با صنعت نفت – استقلال و پیکان روی نیمکت نساجی ننشست و به نظر می رسد در بازی با سپاهان هم روی نیمکت نخواهد بود چرا که در بازی با گل گهر سیرجان از داور کارت قرمز گرفته بود و با احتساب سه جلسه محرومیت باید 4 جلسه محرومیت را سپری کند.

 

با توجه به اعتراض ساکت الهامی به کیفیت زمین شهدای ساری و بر اساس تصمیم فوری باشگاه نساجی از این پس تیم مازنی در استادیوم شهدای ساری به میدان نخواهد آمد.

 

 

عکس: معین نادری

به اشتراک گذاری این مطلب!

حسین توکلی: / شرایط روحی وزنه‌برداران پس از پارالمپیک خوب نبود

همه چیز برای بازگشت این استقلالی مهیا شد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه