طلسم ۱۶۹۸روزه به داد پرسپولیس می رسد ؟

صدآنلاین: پرسپولیس در لیگ برتر و در ورزشگاه آزادی هیچگاه به صنعت نفت نباخته و آخرین پیروزی نماینده آبادان مقابل سرخپوشان به حدود ۱۷۰۰ روز قبل برمی‌گردد.

به گزارش صدآنلاین هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران در حالی فردا(چهارشنبه) با برگزاری هشت دیدار به انجام می‌رسد که پرسپولیس در یکی از مسابقات از ساعت ۱۸ میزبان صنعت نفت آبادان است.

سرخپوشان تهرانی که در سه هفته اخیر رنگ برد را ندیده‌اند به مصاف تیمی می‌روند که دقیقا در ۲ هفته اخیر از باخت دور شده و وضعیت مناسبی پیدا کرده است. این بیست و یکمین تقابل ۲ تیم پرسپولیس و صنعت نفت در تاریخ لیگ برتر خواهد بود.

در ۲۰ جدال پیشین ۱۴ برد برای تیم پایتخت‌نشین، ۲ پیروزی برای نماینده استان خوزستان و چهار تساوی حاصل شده است. پرسپولیس در ورزشگاه آزادی هیچ باختی برابر حریف سرسخت خود نداشته و به ۹ برد و یک تساوی دست پیدا کرده در آبادان نیز کفه ترازو به سود سمت سرخپوش ماجراست. پنج برد، ۲ شکست و سه تساوی برای پرسپولیس در خانه حریف به ثبت رسیده است.

امیدواری‌های پرسپولیس برای خروج از بحران؛طلسم ۱۶۹۸روزه حریف و دژ آزادی

تیم یحیی گل‌محمدی در حالی مهیای این دیدار خواهد شد که پرسپولیس در هشت مصاف پیشین با صنعت نفت شکستی نداشته و ۶ برد و ۲ تساوی به ارمغان آمده است. آنها در پنج رویارویی اخیر گلی نیز از حریف خود دریافت نکرده‌اند. آنها به دنبال این هستند تا ضمن بازگشت به روند پیروزی‌های سه هفته نخست، اولین کلین‌شیت لیگ بیست و یکم را نیز ثبت کنند.

آخرین پیروزی صنعت نفت به دیدار برگشت لیگ شانزدهم برمی‌گردد که شاگردان فیروز کریمی با گل علی عبدالله‌زاده از سد تیم برانکو ایوانکوویچ گذشتند. از آن مسابقه ۱۶۹۸ روز یا چهار سال و هفت ماه و ۲۲ روز می‌گذرد و صنعت نفت در این مدت به توفیق خاصی در لیگ مقابل مدافع عنوان قهرمانی لیگ نرسیده است.

علیرضا منصوریان نیز آخرین حضورش در لیگ برتر و در ورزشگاه آزادی برای دیدار با پرسپولیس با شکست همراه بود. آلومینیوم اراکِ تحت هدایت او با ۲ گل به پرسپولیس باخت. در آن بازی شهریار مغانلو و مهدی ترابی موفق به گلزنی شدند.

امیدواری‌های پرسپولیس برای خروج از بحران؛طلسم ۱۶۹۸روزه حریف و دژ آزادی

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

عاملان ترس و وحشت در کوهدشت دستگیر شدند

نجات قاتل تاجر زعفران در یک قدمی چوبه دار

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه