هشدار جدی به فرهاد مجیدی برای دیدار با قلعه نویی

صدآنلاین: پیشکسوت استقلال گفت: جدال این تیم با گل‌گهر از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است و آبی‌پوشان بعد از کسب ۲ تساوی به پیروزی مقابل این تیم نیاز دارند.

به گزارش صدآنلاین «علی لطیفی» روز چهارشنب با اشاره به دیدار حساس امروز استقلال مقابل گل‌گهر اظهار داشت: استقلال در این فصل از داوری بیشترین ضربه را خورده است، در همین فصل گل صحیح استقلال به فجر سپاسی مردود اعلام شد و پنالتی آبی‌پوشان مقابل نساجی مازندران گرفته نشد.

وی افزود: از سوی دیگر علیرضا رضایی با شجاعت فرهاد مجیدی وظیفه حراست از دروازه استقلال را مقابل نساجی مازندران بر عهده گرفت و خیلی خوب کار کرد، به طور حتم او توانایی این را دارد در دیدار با گل‌گهر نیز فیکس باشد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: جدال استقلال و گل‌گهر از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است و فرهاد مجیدی و امیر قلعه‌نویی تحت هیچ شرایطی دوست ندارند شکست بخورند.

وی تاکید کرد: استقلال شرایط دشواری را در بازی با گل‌گهر سیرجان بر عهده دارد،آبی‌پوشان نباید در این بازی کوچک‌ترین اشتباهی انجام دهند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: اگر استقلال بتواند بازی با گل‌گهر را با پیروزی پشت سر بگذارد شانس‌ خود را برای قهرمانی در لیگ برتر افزایش خواهد داد. پس از ۲ تساوی آبی‌پوشان به این پیروزی نیاز دارند.

تیم فوتبال استقلال امروز (چهارشنبه) در هفته ششم لیگ برتر باشگاه‌های ایران رودروی گل‌گهر سیرجان قرار خواهد گرفت.

تیم فوتبال استقلال در حال حاضر با کسب ۱۱ امتیاز در مکان دوم جدول رده‌بندی قرار دارد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

قاتل نوجوان از قصاص نجات یافت

حضور خواص بر سر سفره خودروسازی؛ از استاد دانشگاه تا کارمند ریاست جمهوری+اسناد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه