صدآنلاین : باشگاه پورتو پوستر بازی حساس این هفته مقابل لیورپول را با تصویری از مهدی طارمی در کنار ستاره لیورپول منتشر کرد.

به گزارش صدآنلاین تیم پورتو چهارشنبه این هفته دیدار حساسی را مقابل لیورپول در شب پنجم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا خواهد داشت. این تیم در حال حاضر با 5 امتیاز در رده دوم گروه B حضور دارد و فاصله یک امتیازی با میلانِ رده سومی باعث شده تا هر لغزشی، کار صعودش را سخت کند.

 

دیدار رفت دو تیم در با شکست سنگین پورتو همراه بود؛ این تیم در شبی که طارمی تک گلش را به ثمر رساند، با نتیجه 5 بر یک مغلوب شاگردان کلوپ شد.

 

 

حال در شرایطی که دو تیم در لیگ های کشورشان نتایج خوبی کسب کرده اند و پورتو صدرنشین و لیورپول سوم است، بازی برگشت شان روز چهارشنبه برگزار خواهد شد و شاگردان کنسیسائو به دنبال اعاده حیثیت و جبران نتیجه بازی رفت هستند.

رسانه رسمی باشگاه پورتو امروز با انتشار یک پوستر به استقبال بازی چهارشنبه رفت؛ پوستری که عکس بزرگ مهدی طارمی، ستاره ایرانی پرتغالی ها در کنار محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول، روی آن خودنمایی می کند. طارمی که در این فصل مثل سال اول حضورش، درخشان ظاهر شده، قطعا امید اول گلزنی پورتو مقابل لیورپول خواهد بود و آبی های پرتغال از همین حالا حساب ویژه ای روی او باز کرده اند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

می خواهید اعتماد به نفس بالایی داشته باشید ؟ این مطلب را بخوانید

هشدار جدی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال به فرهاد مجیدی

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه