هشدار جدی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال به فرهاد مجیدی

صدآنلاین : پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در مورد مسائل مختلف توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش صدآنلاین محمد نوری پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت و گویی درباره بازی یادبود برای غلامحسین مظلومی و منصور پور حیدری گفت: باید اینگونه بازی‌ها را برگزار کنیم. از امروز این مسابقات شروع شده است. خبرنگاران، مجری‌ها و پیشکسوتان استقلال حضور دارند.

او درباره درگیری مربیان با داور‌ها در مسابقات لیگ برتر اظهار کرد: هم مربیان و هم بازیکنان، باید فرهنگ داشته باشند و حد خود را حفظ کنند. برترین مربیان دنیا هیچوقت به داور اعتراض نمی‌کنند. در فوتبال اروپا، برای اینجور کار‌ها دوره گذاشتند تا کسی به داور اعتراض نکند. داور هم اشتباه می‌کند، اما نباید همه چیز را گردن آن‌ها انداخت. باید بازیکن و مربی به این فرهنگ برسند که به داور اعتراض نکنند. همه چیز را کارشناسان داوری می‌گویند و حرف آن ها ملاک است. کمیته داوران، باید در انتخاب داورها، دقت کند. در بازی‌های استقلال، همه داور‌ها بد انتخاب می‌شوند و قضاوت‌های بدی دارند. کمیته داوران باید در این خصوص، کمی دقت کند. امیدورام بتوانیم در آینده، این نقص را بر طرف کنیم. بازیکن باید تمرکز خود را فقط معطوف به زمین مسابقه کند.

نوری در مورد حضور مجدد تماشاگران در ورزشگاه آزادی اظهار کرد: بودن تماشاگران، می‌تواند در روند بازی تاثیرگذار باشد. نبود تماشاگران رونق و جذابیت را از فوتبال گرفته بود. وقتی که خودم فوتبال بازی می‌کردم، با دیدن هواداران، روحیه می‌گرفتم و انگیزه ام ۲ چندان می‌شد. امیدوارم حضور هواداران، در ورزشگاه‌ها ادامه دار باشد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

اگر این علائم را دارید حتما به پزشک مراجعه کنید !

تاکتیک پرسپولیس پس از سه هفته تلخ

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه