عملکرد خرید جدید استقلال روی اعصاب پیشکسوت آبی ها

صدآنلاین: پیشکسوت استقلال معتقد است هافبک‌های این تیم خلاقیت ساختن فرصت‌های گلزنی برای مهاجمان آبی‌پوش را ندارند.

به گزارش صدآنلاین ستار همدانی درباره شرایط تیم استقلال در مسابقات لیگ برتر، بازیکنان خارجی و وضعیت دروازه بان های این تیم نقطه نظراتی دارد که در زیر می خوانید:

 *برخی مشکلات ساختاری و فنی همچنان در باشگاه وجود دارد. خوشبختانه تیم جدیدی تشکیل شده است که از بازیکنان جوان و باانگیزه بهره می‌برد و هماهنگی آنها زمان می‌برد.

*هافبک، موتور محرکه هر تیم است و ضعف عمده استقلال را در وسط زمین می‌بینم. هافبک‌های ما باید دوندگی و جنگندگی بیشتر و بازیسازی بهتری داشته باشند. درباره کیفیت رودی ژستد تردید دارم، اما کوین یامگا بازیکن بسیار خوبی محسوب می‌شود.

*خوشبختانه امتیازات استقلال در دو هفته‌ای از دست رفت که همین اتفاق برای رقبا نیز رخ داد. استقلال باید هفته به هفته بهتر شود و فکر می‌کنم امسال رقابت دشواری برای قهرمانی دارد. باشگاه‌های گل‌گهر، سپاهان و پرسپولیس تیم‌های بسیار خوبی بسته‌اند و استقلال کار آسانی نخواهد داشت.

*مظاهری و سیدحسین حسینی، دو دروازه‌بان بزرگ فوتبال ایران هستند و نمی‌توان از توانایی‌های آنها چشم‌پوشی کرد. رضایی عملکرد بسیار خوبی داشت و به ما نوید داد که استقلال سه دروازه‌بان آماده دارد. این سه بازیکن را باید مدیریت کرد و کادرفنی باید ببیند می‌تواند این کار را انجام دهد یا خیر. البته برخی‌ می‌گویند حضور دو دروازه‌بان باکیفیت در یک تیم هم ایراد دارد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

زورف پس از قهرمانی در ATP: بسیار هیجان‌زده‌ام!

قتل نوعروس ۱۶ ساله در مزرعه گندم

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه