زنیت و سردار آزمون؛ لیون مقصد نیست 

در روزهای اخیر رسانه های روس از جمله اسپورت اکسپرس، چمپیونات و... به زنیت یادآور شدند زمستان آخرین فرصت این باشگاه برای فروش سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران است. 

سردار آزمون در پایان فصل جاری قراردادش با تیم زنیت به پایان می رسد و بعد از این فرصت می تواند به عنوان بازیکن آزاد راهی تیم جدید شود. این موضوع در حالی به باشگاه زنیت از سوی رسانه های روس تاکید می شود که گویی مدیران باشگاه در زنیت نمی دانند قرارداد سردار آزمون رو به پایان است و اگر قرارداد وی را تمدید نکنند یا در زمستان او را به تیم جدید انتقال ندهند هیچ ثمری از جدایی سردار آزمون نخواهند داشت. 

 

فروش 8 میلیون یورویی سردار آزمون به تیم لیون فرانسه خبر جدید رسانه های روس در مورد سردار آزمون است. این در حالی است که مهاجم تیم ملی فوتبال ایران هیچ علاقه ای به حضور در تیم لیون و بازی در لیگ فرانسه ندارد و اگر تصمیم به حضور در لیون داشت پیش از بازی با سوریه در اردوی تیم فرانسوی شرکت می کرد. 

 

تمایل سردار بیشتر حضور در یکی از تیم های ایتالیایی است. رم و فیورنتینا از سوی مدیران ورزشی تاکید کردند برنامه ای برای بخدمت گیری مهاجم تیم ملی فوتبال ایران ندارند. البته این خبر از سوی رسانه های اروپایی اعلام شده بود و این طور نبود که سردار یا مدیر برنامه اش مدعی شود از سوی این دو باشگاه ایتالیایی پیشنهاد دریافت کرده اند. آتالانتا در ایتالیا به طور جدی سردار آزمون را می خواهد و حتی مدیر ورزشی این باشگاه سفری هم به روسیه داشته است. 

-

 

هیچ بعید نیست در روزهای آتی زنیت با تمدید قرارداد سردار آزمون به توافقی جدید با این بازیکن و باشگاه ایتالیایی دست پیدا کند. البته اگر زنیت تصمیم بگیرد در تعطیلات زمستانی سردار آزمون را به آتلانتا انتقال دهد آنوقت نیاز به تمدید قرارداد با سردار آزمون نیست چرا که تا پایان فصل با این بازیکن قرارداد دارد. 

 

باشگاه زنیت چند هفته پیش برای تمدید قرارداد سردار آزمون رسما به این بازیکن پیشنهاد داد. این شاید بدین معنی است که زنیت دست کم تا پایان فصل این بازیکن را در اختیار خواهد  داشت و در ابتدای فصل برای فروش او تصمیم گیری خواهد کرد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

جنوا صفر - رم ۲؛ تعویض طلایی مورینیو شاگردان شوچنکو را زمین گیر کرد

نبرد مدعیان در هفته هفتم لیگ یک فوتبال کشور

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه