باشگاه استقلال به شایعات عجیب پرونده جنجالی واکنش نشان داد

صدآنلاین : معاون حقوقی باشگاه استقلال در واکنش به اخباری که درباره پرونده «آندره‌آ استراماچونی» مطرح می‌شود، توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش صدآنلاین  فرشید سمیعی، در مورد شایعات پیرامون  پرونده استراماچونی اظهار داشت: از رسانه‌ها انتظار داریم که به جای انتشار اخبار غیرواقعی درخصوص پرونده استراماچونی، اجازه بدهند تیم وکلا به همراه کارشناسان حقوقی باشگاه استقلال کار تخصصی خود را در آرامش انجام دهند.

سمیعی درباره نحوه اطلاع‌رسانی به هواداران درباره این پرونده افزود: پس از صدور رأی قطعی، رأی صادرشده به همراه متن کامل قرارداد منتشر خواهد شد تا هواداران متوجه شوند چه قراردادی با چه مفاد و موادی منعقد شده و از چنین قراردادی به چه کیفیتی دفاع شده است.

 

جلسه استماع (hearing) رسیدگی به پرونده استراماچونی هفته گذشته به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه باشگاه استقلال مدارک و مستندات جدیدی را به دادگاه ارائه کرد. در این جلسه از هر طرف سه وکیل حضور داشته و از طرفین دعوی، افرادی به عنوان شاهد به جلسه دعوت شدند. تاریخ اولیه اعلام شده از سوی دادگاه عالی ورزش (CAS) برای صدور رای این پرونده ۳۱ ژانویه ۲۰۲۲ مصادف با ۱۱ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ خواهد بود اما براساس اعلام باشگاه استقلال، احتمال تعویق این تاریخ زیاد است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

خرید جدید یحیی پرسپولیسی ها را کلافه کرد

اگر این ویژگی های عجیب را دارید شما فوق العاده باهوش هستید !

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه