بهترین اتفاق برای فوتبال ایران  از نظر مرد محبوب استقلالی

صدآنلاین : سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است: بهترین اتفاق هفته گذشته برای فوتبال پس از مدتها، حضور تماشاگران در ورزشگاه به هنگام بازی استقلال و نساجی بود و این روند باید ادامه داشته باشد.

به گزارش صدآنلاین جواد نکونام روز یکشنبه به خبرنگاران اعلام کرد: ما منتظریم که درهای ورزشگاه شهدای فولاد در بازی خانگی بعدی به روی هواداران‌ ما باز شود و آنها را در کنار خود داشته باشیم.

وی افزود: به لحاظ شکل بازی، انسجام و آمادگی جسمانی فاصله زیادی با نقطه ایده آل داریم. بازی با تیم هوادار تهران به ما نشان داد کار زیادی برای تبدیل شدن به یک تیم منسجم و هماهنگ داریم اگرچه زمان کمی برای کار داشته و نباید زمان را از دست دهیم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: کار سختی داریم اما آنچه ما را امیدوار می‌کند سخت‌کوشی، تعهد و اراده بازیکنان و اعضای تیم است. در تمرین‌های ۲ هفته اخیر به‌ صورت مستمر تلاش بازیکنان برای پیشرفت را دیده‌ام و خوشحالم که در مسیر خوبی قرار گرفته ایم.

وی با بیان اینکه در هفته گذشته، تیم ما ۱۰ نفره برابر تیم هوادار تهران به برتری رسید و سه امتیاز شیرین را کسب کردیم افزود: بردن این بازی کار بزرگی بود در حالی که مدت زیادی ۱۰ نفره بودیم. در کل فضای خوبی در رختکن، باشگاه و در میان هواداران وجود دارد اما از کیفیت فنی تیم هنوز رضایت ندارم.

نکونام ادامه داد: بازیکن می‌تواند اشتباه کند اما هیچ‌ تیمی به‌ خاطر اشتباه یک بازیکن شکست نمی‌خورد و هیچ تیمی با درخشش یک بازیکن برنده نمی‌شود. فکر می‌کنم در ۲ فصل اخیر نام فولاد بیشتر از هر نام دیگری در فوتبال ایران تداعی کننده کلمه "تیم" بوده است.

وی افزود: ما یک تیم هستیم لذا با هم پیروز می‌شویم و با هم شکست می‌خوریم و در سوی مقابل در کنار هم اشتباه می‌کنیم، یاد می‌گیریم و پیشرفت خواهیم کرد.

تیم فولاد خوزستان اکنون با هفت امتیاز در مکان نهم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال جا گرفته است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

به سادگی در خانه غبغب خود را از بین ببرید و زیبا شوید !

کاربردهای شگفت انگیز روغن آرگان برای سلامتی و زیبایی

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه