برگ برنده استقلال در پرونده استراماچونی رو شد

صدآنلاین: بر اساس گزارش امروز روزنامه گل، امید باشگاه استقلال به پیروزی در پرونده شکایت آندره‌آ استراماچونی، بیشتر از قبل شده است.

به گزارش صدآنلاین آندره آ استراماچونی مربی ایتالیایی بعد از جدایی از استقلال، از این باشگاه به فیفا شکایت کرد و به دنبال گرفتن غرامتی در حدود ۱.۴ میلیون یورو از این تیم است.

در شرایطی که پرونده استرا از فیفا به دادگاه عالی ورزش رفته، روزنامه گل در شماره امروزش گزارشی منتشر کرده که باعث خوشحالی مدیران استقلال خواهد شد.

بر اساس این گزارش، استراماچونی چند روز قبل از جدایی‌اش از استقلال، نامه‌ای به باشگاه می‌دهد که بر اساس آن خواهان کاهش مدت قراردادش با این تیم از ۲ سال به یکسال شده است.

گویا این نامه، یکی از مدارک ارائه شده استقلالی‌ها به دادگاه عالی ورزش بوده و استقلالی‌ها با استناد به این نامه امیدوارند به جای آنکه مجبور شوند پول قرارداد ۲ ساله مربی ایتالیایی را به او بدهند، فقط رقم قرارداد یکسال استراماچونی را به حسابش واریز کنند.

حالا باید دید نامه استراماچونی، برگ برنده استقلال در این پرونده خواهد شد و آنها مثل پرونده دیاباته برنده یک پرونده حقوقی دیگر خواهند شد یا اینکه رای دادگاه کاس، به سود مربی ایتالیایی خواهد بود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

بازگشت ستاره جذاب به تمرین استقلال

قتل راننده ۲۰۶ در مرکز تهران با شلیک گلوله

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه