صدآنلاین : فرانسیسکو کونسیسائو، وینگر جوان پورتو و خانواده او شبی فراموش نشدنی را مقابل فیرنسه سپری کردند.

به گزارش صدآنلاین دیشب پورتو نمایش درخشانی مقال فیرنسه داشته و با پنج گل این تیم را شکست داد. اما در دقیقه 72 این دیدار بود فرانسیسکو کونسیسائو گل پنجم پورتو را در بازی مقابل فیرنسه ثمر رساند. وینگر جوان و پرتغالی پورتو پنالتی اعلام شده روی مهدی طارمی را تبدیل به گل کرده و بالاخره نام خود را در بین فهرست گلزنان این مسابقه ثبت کرد.

اما جالب اینجاست فرانسیسکو کونسیسائو بلافاصله بعد از گلزنی به سمت پدر خود سرجیو، سرمربی پورتو رفته و بابت دادن شانس بازی و درخشش در ترکیب این تیم از او تشکر کرد. جالب اینجاست سرجیو بعد از این دیدار مدعی شد فرزندش فرانسیسکو کونسیسائو باید از مهدی طارمی تشکر می کرده، زیرا نواختن این پنالتی حق مهاجم ایرانی پورتو بوده و او این ششانس را به بازیکن جوان تیم واگذار کرده است. جالب اینجاست خود طارمی در این دیدار موفق به گلزنی نشد، اما باز هم شانس زدن پنالتی را به فرانسیسکو کونسیسائو واگذار کرد.

اما در ادامه تصویر مادر فرانسیسکو کونسیسائو نیز روی سکوهای استادیوم نشان داده شد که او نیز بابت گلزنی فرزندش به شدت احساساتی شده و اشک ریخت تا فضای دراماتیک این دیدار با به تصویر کشیدن شدن این صحنه تکمیل شود.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

خودکشی دختر دانشجو پس از انتشار عکس های خصوصی اش

۳ راهکار ساده برای خلاص شدن از شر گرفتگی بینی در سرماخوردگی

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه