تصمیم مهم فرهاد مجیدی درباره ستاره نزول کرده استقلال

صدآنلاین: کوین یامگا که به عنوان یک بازیکن برای پست دفاع راست به استقلال آمد با گلزنی در اولین حضورش در ترکیب استقلال به مهره ثابت آبی پوشان در خط حمله تبدیل شده است.

به گزارش صدآنلاین فرهاد مجیدی از اولین روزهایی که کوین یامگا به استقلال پیوست این بازیکن را در ترکیب اصلی تیمش به میدان فرستاد تا این بازیکن در چهار بازی اخیر این تیم به عنوان بازیکن ثابت ۳۶۰ دقیقه در ترکیب آبی پوشان تهرانی به میدان برود.

کوین یامگا در اولین حضورش با پیراهن استقلال درخشش فوق العاده ای مقابل ذوب‌آهن داشت و با به ثمر رساندن هر دو گل بازی سه امتیاز مسابقه بیرون خانه را تقدیم به تیمش کرد. او در بازی با تراکتور یک بازیکن کم اثر و خنثی نشان داد تا جایی که برخی کارشناسان معتقد بودند فیروز کریمی (سرمربی وقت تراکتور) با استفاده از یارگیری منطقه‌ای طوری او را مهار کرده بود که حتی یک توپ سمت چارچوب تیم تبریزی نزد.

کوین یامگا مقابل فجر شهید سپاسی شیراز نیز یک بازی ناامید کننده را به نمایش گذاشت. تا جایی که در یک موقعیت تک به تک با دروازه بان توپ را با پای چپ از فاصله دو متری دروازه به بیرون زد! ضربه ای که از درون شش قدم نواخته شد. در همان بازی استقلال صاحب یک ضربه پنالتی شد و فرهاد مجیدی برای اینکه به کوین یامگا اعتماد به نفس بدهد از او خواست پشت پنالتی قرار بگیرد تا این بازیکن با به ثمر رساندن آن پنالتی سه گله شده و حالا در صدرجدول گلزنان لیگ برتر و البته تیمش قرار بگیرد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

راهنمای سفر به شمال و جنوب ایران در دوران بارداری

ادعای معاون وزیر درباره ارزیابی ظرفیت‌های تجاری ایران

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه