طارمی به تیم ملی باز نمی گردد ؟ واکنش عجیب سرپرست فدراسیون فوتبال

صدآنلاین: خیلی‌ها پیش بینی کرده‌اند که مشکل مهدی طارمی حل شده است و او دراردوی بعدی تیم ملی حاضر خواهد بود. اما سرپرست تیم ملی می‌گوید این بستگی به نظر سرمربی تیم ملی دارد. 

به گزارش صدآنلاین مهدی طارمی بعد از سوء تفاهم های ایجاد شده به تلفن سرمربی تیم ملی و هم چنین اعضای کادر فنی تیم ملی پاسخ نداد و این موجب شد که اسکوچیچ تصمیم بگیرد او را برای بازی با لبنان و سوریه به اردوی تیم ملی دعوت نکند که در این مسیر فدراسیون فوتبال از سرمربی تیم ملی حمایت کرد. 

پیشقدم شدن اسکوچیچ برای رفع این سوء تفاهم بدین معنی بود  سرمربی تیم ملی دوست نداشت مهدی طارمی را از دست بدهد و به تازگی هم در مصاحبه با یک سایت کروات مهدی طارمی را بهترین بازیکن پورتو لقب داد. 

مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی در برنامه سلام صبح بخیر و در واکنش به موضوع مهدی طارمی گفت: مهدی طارمی جدا از اینکه بازیکن خوبی بشمار می رود بازیکن با اخلاقی هم هست. در تلاش هستیم این سوء تفاهم را برطرف کنیم تا مشکل حضور او در اردوی تیم ملی حل شود. 

او در پاسخ به این سوال که آیا مهدی طارمی در اردوی بعدی تیم ملی حاضر خواهد شد یا نه گفت: این بستگی به نظر سرمربی تیم ملی دارد. فدراسیون فوتبال هم قانون محور است و دوست دارد اصول رعایت شود و دراین خصوص تابع نظر سرمربی تیم ملی است. اما همه تلاش ها در حال انجام است که این سوء تفاهم برطرف شود. 

گفتنی است تیم ملی در بازی های بعدی ۷ و ۱۲ بهمن در استادیوم آزادی تهران میزبان تیم های عراق و امارات است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مقررات جدید برای افتتاح حساب را بشناسید

شهادت مامور پلیس در درگیری با سارقان مسلح در کارون

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه