مراسم تجلیل از مدال‌ آوران پارالمپیک برگزار شد

مراسم تجلیل از مدال‌آوران و کادر فنی تیم‌های ملی در بازی‌های پارالمپیک توکیو امروز (یکشنبه) در محل فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین برگزار شد.

مراسم تجلیل از مدال‌آوران و کادر فنی بازی‌های پارالمپیک توکیو امروز با حضور مریم کاظمی‌پور سرپرست معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان، محمود خسروی‌وفا رییس کمیته ملی پارالمپیک، عبدالحمید احمدی مشاور وزیر ورزش، شروین اسبقیان رییس فدراسیون جانبازان و معلولان، مسوولین سازمان بسیج ورزشکاران، علیرضا خسروی مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها و جمعی از مدال‌آوران بازی‌های پارالمپیک توکیو در محل فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار شد.

در این مراسم از ساره جوانمردی در رشته تیراندازی، حامد امیری، سعید افروز، امان‌الله پاپی، صادق بیت سیاح، هاشمیه متقیان (در پرتاب نیزه)، سجاد محمدیان و علیرضا مختاری (در پرتاب وزنه)، روح‌الله رستمی دارنده مدال طلا پاراوزنه‌برداری، حامد صلحی‌پور، منصور پورمیرزایی، امیر جعفری (دارنده مدال نقره) و سامان رضی دارنده مدال برنز بازی‌های پارالمپیک توکیو و ۱۲ نفر از ملی‌پوشان والیبال نشسته به همراه کادر فنی و روسای انجمن‌های این ۴ رشته ورزشی توسط فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان تجلیل به عمل آمد.

مشاور وزیر ورزش و جوانان در این مراسم با برجسته‌سازی معنویت و ایثار در میادین ورزشی گفت: ورزشکاران سفیرانی هستند که می‌توانند فرهنگ ایرانی اسلامی را در سطح جهان ترویج دهند.

عبدالحمید احمدی اظهار داشت: امروز باید خدا را شاکر باشیم که قهرمانان ما تکیه بر فرهنگ معنوی، پهلوان هم هستند و در میادین بزرگ ارزش‌ها را متجلی می‌کنند. وقتی مقام معظم رهبری درباره ورزشکاران صحبت و به ارزش‌ها اشاره  می‌کنند، این یعنی موفقیت در میدان رقابت و اخلاق.

مشاور وزیر در ادامه مراسم تقدیر از ورزشکاران مدال آور پارالمپیکی گفت: امیدوارم ورزشکاران و قهرمانان ما سفیر معنویت اخلاق و ایثار در سطح جهان باشند و امیدوارم این اتفاقات در بازی‌های پارالمپیک جوانان در بحرین ادامه داشته باشد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ژاوی خداحافظی آگوئرو را تکذیب کرد

خورشیدی: بعد از بازی‌ها یک مقدار از پاداش‌ ملی‌پوشان پرداخت شد، بازیکنان حق دارند/ مشکل لباس نداریم

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه