بخشی از پاداش ملی پوشان پرداخت شد 

با اعلام مجتبی خورشیدی بخشی از پاداش ملی پوشان بابت برد های اخیر تیم ملی به حساب آنها واریز شده است و فدراسیون فوتبال در تلاش است پاداش های باقی مانده را هم به حساب ملی پوشان واریز کند.  

در حالی که ملی پوشان در بیروت پاداش بردهای خود در برابر حریفان را به صورت نقد دریافت می کردند این بار برای دریافت پاداش بردهای خود با تاخیر مواجه شدند و همین موجب شد در پایان بازی با لبنان با انتشار پستی مشترک به این موضوع و هم چنین کیفیت لباس ها معترض شوند. 

 

بعد از این اعتراض بخشی از پاداش بردهای اخیر تیم ملی به حساب بازیکنان واریز شده است. هم چنین سرپرست تیم ملی در برنامه سلام صبح بخیر مدعی شد که مشکل لباس در اردوی تیم ملی وجود ندارد و به اندازه کافی از سوی اسپانسر البسه در اختیار آنها قرار گرفته است. 

 

تیم ملی در 6 بازی اخیر خود مقدماتی جام جهانی 2022 در 5 مسابقه پیروز و تنها در یک بازی به نتیجه مساوی دست یافت که بازی با کره جنوبی در استادیوم آزادی بود. بنابراین ملی پوشان باید پاداش 5 مسابقه را دریافت کنند. 

 

مجتبی خورشیدی در پاسخ به این سوال که پاداش های باقی مانده کی به حساب ملی پوشان واریز خواهد شد؟ گفت: فدراسیون فوتبال در تلاش است به سرعت به تعهدهای خود در قبال بازیکنان عمل کند. البته این را هم باید بگویم بازیکنان سرباز تیم ملی هستند و اعتراض آنها بیشتر به خاطر توجه بیشتر مدیران به تیم ملی بود. در غیر اینصورت آنها برای پاداش بازی نمی کنند و هدف آنها شاد کردن دل مردم است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

گرامیداشت هفته بسیج در هفته ششم لیگ برتر فوتبال

لطف‌الله‌نسبی: هیچ حریف آسانی در مسابقات جهانی وجود ندارد/ شرایط ملی‌پوشان تنیس روی میز خوب است

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه