زیدان انگلیسی یاد می‌گیرد؛ هدف: منچستر؟

یونایتد آغاز ضعیفی در فصل جدید لیگ برتر داشته و پس از یازده بازی با ۹ امتیاز اختلاف نسبت به چلسی صدرنشین در رده ششم جدول قرار گرفته و گفته می‌شود که اوله گونار سولشر در آستانه اخراج از این تیم است.

یونایتد آغاز ضعیفی در فصل جدید لیگ برتر داشته و پس از یازده بازی با 9 امتیاز اختلاف نسبت به چلسی صدرنشین در رده ششم جدول قرار گرفته و گفته می‌شود که اوله گونار سولشر در آستانه اخراج از این تیم است.

 

 یکی از گزینه‌هایی که در چند هفته اخیر مدام از او به عنوان گزینه اصلی جانشینی سولشر نام برده شده، زین‌الدین زیدان است. حالا امانوئل پتی، همبازی سابق زیدان در تیم ملی فرانسه، مدعی شده که این مربی در حال یادگیری زبان انگلیسی است. هافبک سابق آرسنال گفت: «برقراری ارتباط بسیار مهم است، بنابراین اگر شما نتوانید در باشگاهی مانند منچستریونایتد به درستی ارتباط برقرار کنید، دچار مشکل جدی می‌شوید. به من گفته شده او اخیراً شروع به یادگیری انگلیسی کرده، بنابراین فکر می‌کنم این اتفاقی مهم برای زندگی حرفه‌ای او باشد.» پتی اضافه کرد: «با این حال من باور نمی‌کنم که او به منچستریونایتد نزدیک باشد. البته که او نام بزرگی در دنیای فوتبال به حساب می‌آید اما هرگز در لیگ برتر بازی نکرده و ارتباط بسیار کمی با این رقابت دارد. به همین دلیل من چنین شایعاتی را باور نمی‌کنم.» زیدان پس از جدایی از رئال مادرید در پایان فصل گذشته هنوز هدایت هیچ تیمی را برعهده نگرفته است. برخی رسانه‌های فرانسوی پیش از این مدعی شده بودند که او قصد دارد تا پایان جام جهانی 2022 قطر صبر کند و پس از پایان قرارداد دیدیه دشان، جانشین این مربی روی نیمکت تیم ملی فرانسه شود. یکی دیگر از گزینه‌های جانشینی سولشر، برندان راجرز است.

یکی از خبرنگاران حاضر در کنفرانس خبری برندان راجرز در آستانه دیدار لسترسیتی برابر چلسی، از این مربی پرسید که آیا علاقه‌ای به حضور روی نیمکت شیاطین سرخ دارد یا خیر و همین موضوع ناراحتی راجرز را به دنبال داشت.

او در پاسخ به این سؤال گفت: «دو مسأله وجود دارد. اول اینکه پرسیدن چنین سؤالی وقتی مربی هنوز سر کار است، واقعاً بی‌احترامی است. دوم اینکه من نمی‌توانم در این باره اظهارنظر کنم چون چنین چیزی واقعیت ندارد.»

راجرز اضافه کرد: «من سرمربی لسترسیتی هستم، به حضور در این تیم افتخار می‌کنم، خوشحالم که اینجا هستم و تعهد کاملی به بازیکنان، باشگاه و مالکیت آن دارم. واقعیت همین است.»

 

انتهای پیام/

به اشتراک گذاری این مطلب!

مهاجم آرژانتینی در کمال ناباوری خداحافظی کرد

واژگونی خودروی نماینده نائین

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه