نکته مثبت در روند تاکتیکی پرسپولیس/ سرخ‌ها دوباره مدعی می‌شوند

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس یک نقطه عطف در کار تاکتیکی خود رعایت می‌کنند که جالب توجه است.

سرخپوشان پایتخت تا به حال ۵ بازی در لیگ برتر دوره بیست و یکم برگزار کرده‌اند که نتیجه آن، کسب ۲ برد، ۲ تساوی و یک شکست بوده و به این ترتیب پرسپولیس با کسب ۸ امتیاز در میانه‌ جدول قرار دارد.

با اینکه پرسپولیس توانست ۶ امتیاز شیرین از دو دیدار اولش کسب کند اما در ادامه راه دچار ضعف‌های فنی شد هر چند این وضعیت حالا بهبود پیدا کرده و شرایط دچار تغییر شده است.

حداقل اینکه پرسپولیس از تیمی که نمی‌توانست مقابل آلومینیوم حمله کند به تیمی تبدیل شده که مس رفسنجان را تحت فشار می‌گذارد و چند بار فرصت گلزنی ایجاد می‌کند.

نکته مهم در روند مثبت تاکتیکی پرسپولیس، بحث بازگشت فوری به بازی است. سرخپوشان در آخرین دقایق دیدار نیمه نخست مقابل گل‌گهر، گل دریافت کردند اما در دقایق ابتدایی نیمه دوم، این گل خورده جبران شد. همچنین آنها سه دقیقه بعد از قبول گل مقابل مس به بازی بازگشته و کار را به تساوی کشاندند. این مسائل نشان می‌دهد انگیزه و اراده قرمزپوشان برای کسب امتیاز بالاست اما هنوز به وضعیت مطلوب برای افزایش تعداد گل‌ها نرسیده‌اند.

به طور کلی، دو بازی گذشته نشان داد شرایط پرسپولیس نسبت به گذشته بهتر است و آنها به آرامی مشغول از بین بردن نقاط ضعف خود هستند تا به تیمی مدعی و بزرگ تبدیل شوند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

تکذیب رسمی اخبار ساختگی درباره دختر شهید سلیمانی

مهاجم آرژانتینی در کمال ناباوری خداحافظی کرد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه