صد آنلاین : گلزن ذوب آهن در جدال با پدیده مشهد، جاگیری گلر حریف را در ثبت گل خود موثر می‌داند.

به گزارش صد آنلاین ذوب آهن موفق شد در مشهد سه امتیاز ارزشمندی را کسب کند و پدیده را شکست دهد. سجاد جعفری هافبک ذوبی‌ها که در این بازی توانست برتری تیمش را به ثمر برساند درباره این اتفاق گفت:  بازی خیلی خوبی بود و ما با شناخت کافی روی تیم حریف وارد زمین شده بودیم و نقاط ضعف و قوت‌شان را به خوبی می‌شناختیم و کادرفنی نکات خوبی به ما گوشزد کرده بود که سعی کردیم در زمین پیاده کنیم و با دست پر خارج شویم که خدا را شکر همینطور هم شد.

 

وی در مورد اینکه ذوب آهن برای دومین بار در دقایق پایانی بازی به گل رسید و نتیجه را برگرداند، گفت: این نشان از تمرکز بالای تیم و آن روحیه جنگندگی است که آقای تارتار در تیم ما جا انداخته است. یادم است ذوب آهن فصل قبل برعکس این اتفاق برایش رخ می‌داد و چند بار در دقایق پایانی گل دریافت کرد و نتیجه بازی به ضررش برگشت ولی حالا این را به خوبی متوجه شدیم که تا زمانی که داور سوت نزده بازی در جریان است و فرصت داریم. این را هم بگویم که خیلی زودتر می‌توانستیم کار را تمام کنیم و موقعیت‌های بیشماری را خراب کردیم و اگر با دقت‌تر بودیم زودتر کار را تمام کرده بودیم.

 

-

 

وینگر ذوب آهن در مورد گلزنی خودش در این بازی گفت: من روی یک نفوذ از سمت چپ ابتدا قصد داشتم توپ را ارسال کنم ولی یک لحظه دیدم جایگیری گلر حریف اشتباه است و فرصت شوتزنی دارم و توپ را مستقیم وارد دروازه کردم. این راهم بگویم که مهم نیست چه کسی گل می‌زند و برای همه تیم مهم کسب 3 امتیاز بود.

 

جعفری در مورد نتایج خوب ذوب آهن در فصل جدید گفت: تیم شرایط خوبی دارد و با وجود تغییرات زیاد به دلیل تمرینات منظم پیش فصل توانستیم به هماهنگی لازم برسیم و حتی می‌توانستیم بهتر از این عمل کنیم و به نظرم در بازی با پیکان و حتی استقلال که در آن مصدوم شدم و به دلیل ضربه به سرم به بیمارستان رفتم می‌توانستیم پیروز شویم یا حداقل بازی را نبازیم. خدا را شکر این هفته که ما بردیم تیم‌های بالای جدول امتیاز از دست دادند و در حال حاضر 2 امتیازی صدر هستیم.

 

وی در مورد وضعیتش بعد از مصدومیت در بازی با استقلال گفت: پیش از این هم مصدومیت‌های این چنینی داشتیم و بازی با استقلال هم به بیمارستان رفتم و سرم بخیه خورد و دو هفته طول کشید تا بخیه هایم را بکشم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

قتل فجیع پسر ۱۲ ساله زنجانی به روایت پلیس

ماجرهای تبلیغات محیطی ادامه دارد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه