استقبال آبی های لیگ از واگذاری تبلیغات محیطی

صد آنلاین : مدیرعامل باشگاه پیکان نسبت به حواشی ایجاد شده برای مسئله تبلیغات محیطی واکنش نشان داد و از واگذاری آن به باشگاه‌ها استقبال کرد.

به گزارش صد آنلاین بعد از شکست تیم فوتبال پیکان در هفته پنجم لیگ برتر مقابل فجرسپاسی، اکبر محمدی مدیرعامل باشگاه پیکان در میکسدزون ورزشگاه انقلاب کرج در گفتگو با خبرنگاران گفت:  به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم و باید به تیم فجر سپاسی هم تبریک بگویم که با تلاشی که داشتند، بدون برو و برگرد، شایسته این برد بودند؛ تیم ما خواب بود و زمانی که خواب بودیم، گل خوردیم و تا آخر بازی نتوانستیم به بازی برگردیم.

 

محمدی با اشاره به میانگین سنی تیمش در فصل جدید گفت: بازیکنان ما جوان هستند و به شدت به آنها اعتقاد داریم؛ امیدوارم بتوانیم روند موفقیت‌آمیزی را که امسال تا به اینجا داشتیم، ادامه بدهیم. فوتبال همین است و یک روز باخت و یک روز برد خواهد بود، در روز برد نباید مغرور شد که البته تیم ما جوان است و 15، 20 دقیقه اول خواب بودیم و تنبیه شدیم.

 

وی افزود: این مسئله هم تا دقیقه 40 ادامه داشت و بعد از خوردن گل تیم ما شوکه بود و تا آخر هم نتوانست به جریان بازی برگردد؛ طبق چهار بازی گذشته‌ای که ما داشتیم، این انتظار بود که تیم فجر سپاسی با تمام توان بیاید و اینجا به آنها تبریک می‌گویم و امیدوارم در ادامه لیگ موفق باشند.

-

 

 

مدیرعامل باشگاه پیکان در واکنش به واگذاری تبلیغات محیطی به باشگاه‌ها گفت: بعد از جلسه‌ای که با فدراسیون فوتبال داشتیم، دیگر اتفاقی رخ نداد و فقط مدیر مالی ما با مسئولان تبلیغات و درآمد سازمان لیگ جلسه‌ای داشت و فقط یک گزارش مالی ارائه شد، اما ما شاهد اقدام عملی نبودیم.

 

اکبر محمدی درباره این‌که استقلال و پرسپولیس کارگزار تبلیغات محیطی دارند و موضع باشگاه پیکان چیست، پاسخ داد: علاقه‌مند هستیم اگر این اتفاق رخ داد، خودمان تبلیغات محیطی را انجام دهیم، چون ما خودمان یک بنگاه صنعتی هستیم؛ از طرفی مبلغی که سازمان لیگ به ما می‌دهد، ناچیز است. اگر با درآمدهای روتین دنیای فوتبال مقایسه کنیم، این مبلغ بسیار اندک است و حتی پول یک بازیکن هم نمی‌شود. اگر سازمان لیگ به این سمت رفته است که تبلیغات را به باشگاه‌ها واگذار کند، ما استقبال می‌کنیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

اینگونه از موی سرتان مراقبت کنید

با این روغن آلزایمر را درمان کنید و سلامت استخوان ها را تضمین کنید

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه