نماینده فوتسال زنان ملارد در لیگ برتر در نخستین فصل حضورش یک رکورد عجیب را به نام خود کرده است.

در یکی از مسابقات جذاب و پر موقعیت هفته چهارم لیگ برتر فوتسال زنان، روز گذشته تیم تازه لیگ برتری شده فرهان ملارد در خانه پذیرای هیات فوتبال رودان بود و یک دوئل پرگل و تماشایی میان این دو تیم حاضر در گروه اول رقابت‌های لیگ فوتسال زنان شکل گرفت.

 

ملاردی‌ها ابتدا از حریف خود پیش افتادند اما کامبک خوردند و هیات فوتبال رودان که به دنبال 3 امتیاز بیرون از خانه بود، توانست بازی را به سود خود برگرداند، اما این پایان کار نبود و درخشش نسیم نوازنده و سهیلا رودسری، دو مهره کلیدی و باتجربه تیم فرهان باعث شد تا ورق بازی بار دیگر به سود تیم ملاردی بچرخد و در نهایت آن‌ها برنده مسابقه باشند.

 

زمانی‌که داور مسابقه در سوت پایان خود دمید، اسکوربورد سالن محل برگزاری مسابقه در ملارد یک نتیجه جالب‌توجه و نزدیک را نشان می‌داد؛ برتری 6-4 فرهان ملارد مقابل هیات فوتبال رودان که باعث شد حالا ملاردی‎ها به رتبه دوم گروه با کسب دومین پیروزی متوالی خود در فصل جدید صعود کنند.

-

 

 

اتفاق جالب این‌که تمامی بازی‌های این فصل فرهان ملارد پرگل بوده و میانگین 10 بار رد و بدل شدن گل در مسابقات این تیم به ثبت رسیده است! آن‌ها هفته نخست در آبادان با حساب 8-1 مغلوب پالایش نفت شدند، در هفته دوم و دیدار خانگی مقابل بوتا پلاس ایرانیان به تساوی 5-5 در یک بازی جنجالی رضایت دادند و هفته سوم هم با برتری 2-9 ملاردی‌ها در شیراز مقابل پویندگان صنعت فجر شیراز به پایان رسید.

 

عملکردی عجیب و جالب‌توجه که باعث شد تا تیم فرهان ملارد که نخستین فصل حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کند، پس از گذراندن تنها 4 مسابقه با ثبت 21 گل زده و دریافت 19 گل، یک آمار عجیب و غریب را به نام در پایان هفته چهارم لیگ برتر فوتسال زنان به ثبت برساند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

کاراته قهرمانی جهان/ معرفی فینالیست‌های کاتا و کومیته تیمی بانوان و آقایان

کارخانه‌ ی روغنی که مالکش از رئیس جمهور تذکر گرفت

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه