مدافع تیم فوتبال مس رفسنجان با ثبت یک گل به یاد ماندنی توانست دروازه پرسپولیس را فرو بریزد.

67 دقیقه دو تیم مس رفسنجان و پرسپولیس برای رسیدن به گل فرصت‌های متعددی را ایجاد کردند اما هیچکدام از آن‌ها به گل تبدیل نشد و درخشش دروازه‌بان‌ها و البته برخورد توپ به تیرک دروازه باعث شد تا دوئل این دو تیم بیش از یک ساعت بدون گل مساوی دنبال شود.

 

اعلام یک ضربه ایستگاهی از فاصله 30 متری با دروازه پرسپولیس، این فرصت را برای شاگردان محمد ربیعی فراهم آورد تا از روی یک ضربه شروع مجدد بتوانند با حرکتی تمرین شده قفل دروازه پرسپولیس را بشکنند؛ اتفاقی که رخ داد و محسن آذرباد ضربه آرامی به توپ وارد کرد و سپس عقیل کعبی مدافع مسی‌ها شلیکی تماشایی به سوی دروازه پرسپولیس داشت.

 

-

 

 

 

شلیکی که به سرعت به تور دروازه سرخ‌پوشان پایتخت چسبید و یکی از زیباترین گل‌های فصل توسط عقیل کعبی مدافع مس به ثمر رسید تا سرانجام دنبال‌کنندگان این مسابقه پرموقعیت، شاهد عبور توپ از خط دروازه به زیباترین شکل ممکن باشند؛ البته 5 دقیقه بعد از گلزنی کعبی، گل دیگری هم در بازی رقم خورد و ترابی از روی نقطه پنالتی گل تساوی را برای پرسپولیس رقم زد.

 

جالب آن‌که نگاهی به کارنامه عقیل کعبی نشان می‌دهد که او متخصص زدن گل‌های زیباست و در هر فصل یک گل می‌زند؛ او در لیگ بیستم با پیراهن مس رفسنجان در وضعیتی مشابه گلی که به پرسپولیس زد، توانسته بود به پیکان بزند و در آن مسابقه با سوپرگل خود تیمش را از شکست خانگی مقابل پیکان نجات داده بود.

 

 

 

 

 

 

هفته 27 لیگ بیستم (گل تساوی به پیکان)

 

در لیگ نوزدهم و پیش از آن‌که کعبی از صنعت نفت به مس رفسنجان بیاید، او یک ضربه استثنایی دیگر هم به گل تبدیل کرده بود؛ در هفته نخست لیگ نوزدهم و دوئل فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان، مدافع نفتی‌ها با یک ضربه ناگهانی و دیدنی توانسته بود گلی 3 امتیازی را برای صنعت نفت به ثمر رسانده باشد تا این‌چنین تخصص خود در گل‌های تماشایی را به رخ بکشد.

 

 

هفته 1 لیگ نوزدهم (گل 3 امتیازی به فولاد خوزستان)

به اشتراک گذاری این مطلب!

تعویضی‌هایی که نتوانستند ورق را برگردانند؛/ شجاعیان-باقری؛ همکاری که به گل ختم نشد (عکس)

پشیمانی مجیدی از دادن رضایت نامه موسوی: نمی‌دانستم به گل گهر می‌رود

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه