ازدحام جمعیتی که در اطراف ورزشگاه شهید زینلی سرچشمه در حاشیه دیدار روز جمعه مس رفسنجان و پرسپولیس شکل گرفته بود عجیب  و بی نظیر بود.

از ساعاتی قبل از شروع دیدار مس رفسنجان و پرسپولیس سیل جمعیت زیادی در خیابان های منتهی به ورزشگاه در شهرک سرچشمه به چشم می‌خورد که برای هر بیننده ای جالب بود.در میان جمعیت  زنان و دختران و خانواده های ساکن شهرک سرچشمه دیده می‌شدند و البته جوانان و نوجوانانی که از شهرهایی مثل رفسنجان، سیرجان، شهربابک، پاریز، زیدآباد و... خود را به ارتفاعات مشرف به ورزشگاه محل برگزاری بازی رسانده بودند..علاقمندانی که به امید باز شدن درِ ورزشگاه آمده بودند و همه از باز شدن ورزشگاه آزادی به روی هواداران سخن‌می‌گفتند.


شهرک سرچشمه شهرکی که روح کار و صنعت در آن موج می‌زند تشنه اینچنین بازی داغ و جذابی بود و ساکنین آن علاقه زیادی به تماشای بازی از نزدیک داشتند.


یکی از ساکنین شهرک سرچشمه در این باره گفت: سالها طول کشید تا این شهرک شاهد حضور تیم بزرگی مثل پرسپولیس در اینجا باشد اما صد افسوس که مردم سرچشمه تا لب چشمه فوتبال آمدند و تشنه برگشتند.


 تماشای بازی از خیابان ها و ارتفاعات اطراف همراه با خانواده هم‌جذابیت های خاص خود را داشت اما کاش ورزشگاه به روی نوجوانان و جوانان علاقه مند باز بود تا از چند قدم نزدیک تر ستاره های فوتبال را به تماشا می‌نشستند.


امین زیدآبادی 
عکسها:جواد نادری پور

-

 

 

 

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

واقعه تلخ برای ملی‌پوش سابق فوتبال ایران

بورس از نگاه کارشناسان بازار سرمایه د ر این هفته

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه