خط ئ نشان نویدکیا برای تراکتوری ها

صدآنلاین : سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: برای ما مهم است که ساختار و روند هفته‌های گذشته را تکرار کنیم و ۳ امتیاز از دست رفته هفته قبل را جبران کنیم.

به گزارش صدآنلاین محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از دیدار با تراکتور در لیگ برتر اظهار داشت: بازی خیلی سختی داریم. هر ۲ تیم بازی قبلی را از دست داده‌اند و می‌خواهند از این مسابقه امتیاز خوبی بگیرند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: تراکتور سرمربی جدیدی انتخاب کرده که نمی‌دانیم چه سبک و دیدگاهی دارد. برای ما مهم است که ساختار و روند هفته‌های گذشته را تکرار کنیم و باید با جدیت این کار را انجام دهیم.

وی خاطرنشان کرد: باید ۳ امتیاز از دست رفته هفته قبل را جبران کنیم اما این به این معنی نیست که بدون تفکر و احساسی بازی کنیم. باید بازی منطقی ارائه کنیم. بازی خیلی سختی خواهیم داشت و امیدوارم بتوانیم موفق شویم.

نویدکیا در مورد مصدومان و محرومان تیمش گفت: جلال‌الدین علی‌محمدی به دلیل کارت قرمز در بازی قبلی محروم است و از داوود رجبی به دلیل مصدومیت نمی‌توانیم استفاده کنیم. سایر بازیکنان مشکلی ندارند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: فکر می‌کنم تجربه تلخی پیش آمد. امیدوارم هواداران رعایت کنند و توجه کنند که کار اشتباهی بود که انجام می‌شد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

کولبر ۱۵ساله پس از تلف‌شدن قاطرهایش خود را حلق آویز کرد

ریزش کف سالن عروسی در صومعه سرا همه را غافلگیر کرد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه