مشکل بزرگ فرهاد مجیدی برای دیدار با نساجی

صدآنلاین: سرمربی استقلال تهران درمورد بازی فردا برابر نساجی در نشست خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش صدآنلاین فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: هدف ما در بازی فردا کسب سه امتیاز بازی است و می‌دانیم که برای این هدف بازی سختی را پیش رو داریم. امیدوارم کسانی که فردا بازی را تماشا می‌کنند شاهد یک بازی زیبا باشند.

مجیدی درباره صدرنشینی شاگردانش و امیدواری هواداران به کسب عنوان قهرمانی گفت: در دو هفته گذشته شرایط تمرینات کادرفنی را خیلی بیشتر از قبل امیدوار کرد، بچه‌ها با انگیزه تمرین می‌کنند و شرایط بسیار خوبی داریم. برای انتخاب ۲۰ بازیکن دچار مشکل هستیم و بازیکنان ما همه در یک سطح هستند اما با بازیکنان صحبت کردم و ما باید تمرکزمان را در ادامه راه داشته باشیم و امیدوارم که با تلاش بچه‌ها نتایج خوبی را برای هواداران استقلال رقم بزنیم.

سرمربی استقلال درمورد شرایط نساجی و گلایه آنها از زمین تمرین گفت: اول باید بگویم که شخصا به تیم نساجی علاقه دارم بخاطر اینکه این تیم برای مردم خوب قائمشهر سرزمین پدری‌ام است. جا دارد یادی کنم از مرحوم دست‌نشان که وقتی یادم می‌آید به همراه پسرعموهایم به استادیوم می‌رفتیم و بازی تیم نساجی را نگاه می‌کردم. من از شرایطی که گفتید باخبر نیستم ولی در کل تیم خوبی هستند و بازی‌های آنها را نگاه کردیم. وضعیت زمین هم که فرمودید من در بازی قبلی هم گفتم زمینی که در آن بازی کردیم شرایط یک مسابقه فوتبال را نداشت و نمیدانم سازمان لیگ نسبت به این ماجرا بی تفاوت است، اصلا نمی‌شد در آن فوتبال بازی کرد. امیدوارم که مسئولان به این قضیه توجه کنند و زمین‌هایی که انتخاب می‌کنند شرایط مناسب را برای بازی‌های لیگ داشته باشد. 

سرمربی استقلال درمورد غایبان تیمش در این بازی گفت: خوشبختانه مصدوم نداریم فقط آقای وریا غفوری به دلیل سرماخوردگی بازی فردا حضور ندارند. 

مجیدی درمورد اینکه انتخاب اولش برای دروازه بان کدام بازیکن است، گفت: درباره دروازه بان اول فردا اجازه بدهید که فردا مشخص شود ولی ما الان سه دروازه بان داریم که هر سه از بهترین گلرهای لیگ ما هستند و بازیکنی که شرایط تمرینی بهتری داشته باشد از آن استفاده می‌کنیم. 

فرهاد مجیدی درباره شرایط تیم ملی و نتایج دراگان اسکوچیچ همینطور گفت: شرایط تیم ملی خیلی خوب است، بازی‌های تیم ملی را کامل نگاه کردم، شرایط خوبی دارند و بازیکنان خیلی خوبی داریم. آقای اسکوچیچ هم نتایج خوبی کسب کردند، چیزی که الان به نظرم باید انجام شود حمایت از تیم ملی و سرمربی تیم ملی است.

در پایان از سرمربی آبی پوشان درمورد تبلیغات محیطی سوال شد و او گفت: من اطلاعی ندارم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

پوکی استخوانتان را فقط با تغذیه درمان کنید

رونمایی از خودروی برقی جدید نیسان / نیسان آریا چقدر قیمت دارد؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه