خبر خوش برای استقلال ؛  پرسپولیسی سابق استقلال غوغا به پا می کند ؟

صدآنلاین : بازیکن اسبق تیم پرسپولیس قائمشهر به عنوان تنها مازندارنی حال حاضر تیم استقلال است که برای دیدار با نساجی انگیزه های خودش را دارد.

به گزارش صدآنلاین در حالی که طی سال‌های گذشته همواره تعداد قابل ملاحظه ای بازیکن مازندرانی در تیم استقلال توپ می زدند اما در فصل جاری تنها یک بازیکن که متولد شهر بابل است به نمایندگی از این استان در جمع بازیکنان استقلال حضور دارد.

امین قاسمی‌نژاد البته در همه این سال‌ها با بازی در ماشین سازی در تبریز، شهر خودرو در مشهد و حالا استقلال در تهران هنوز تجربه بازی در لیگ برتر برای یک تیم مازندرانی را ندارد. البته او به مدت شش فصل بازیکن تیم پرسپولیس قائمشهر بود و فوتبالش را از همان تیم استارت زد. او قبل از رفتن به ماشین سازی چند سالی هم در تیم گیتی پسند اصفهان هم توپ زده است.

قاسمی نژاد که گفته می‌شود قرار است در بازی با نساجی پشت سر مهاجمان به میدان برود درست در همان پستی به میدان خواهد رفت که در شهرخودرو بلای جان حریفان این تیم مشهدی شده بود.

فرهاد مجیدی در این تعطیلات این بازیکن را در همان پست بازی داد و روبروی تیم دسته سومی عملکردی موفق داشت.

قاسمی نژاد در پست هافبک تهاجمی در شهرخودرو برای تیمش یا گل می زد و یا موقعیت گلزنی خلق می کرد. قاسمی نژاد در شهرخودرو در ۲۲ بازی ۱۱ گل زد در حالی که پستش مهاجم نبود.

حالا این بازیکن ۳۴ ساله ۱۸۲ سانتی متری قطعاً برای مصاف مقابل تیم قائمشهر که زمانی در پرسپولیس همان شهر توپ می زده انگیزه های بالایی دارد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

یک انتصاب جدید در استقلال

بهبود شرایط عاطفی فقط با یک حرکت ساده

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه