هشدار جدی پرسپولیس به استقلالی ها

صدآنلاین : روابط عمومی باشگاه پرسپولیس ماجرای واگذاری تبلیغات محیطی به کارگزار استقلال را تکذیب کرد.

به گزارش صدآنلاین از ساعتی پیش خبری عجیب در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر در اختیار قرار گرفتن تبلیغات محیطی توسط کارگزار استقلال منتشر شده که فضای اعتراضی را علیه مدیریت باشگاه پرسپولیس به وجود آورد.

این در حالی است که صادق درودگر در خبر خود اعلام کرده بود که دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با کارگزارهای مجزا تبلیغات محیطی را پیش خواهند برد.

حالا مصطفی لشکری روابط عمومی پرسپولیس در این خصوص موضع گیری کرده است: «آقای صدری از مدت‌ها قبل به دنبال در اختیار گرفتن فضاهای درآمدی از جمله تبلیغات محیطی توسط خود باشگاه بودند. در این ارتباط رایزنی‌ها و مذاکرات مختلفی با مسوولان امر انجام شد. این رویکرد مورد توجه باشگاه‌های مختلف کشور بوده است و خوشبختانه این تلاش‌ها با رویکرد مثبت وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، بالاخره به ثمر نشستند و باشگاه پرسپولیس، از این پس در بازی‌های خانگی، خود اجرای تبلیغات محیطی را بر عهده خواهد داشت. طبق جلساتی که در هفته گذشته در این ارتباط در وزارت ورزش و جوانان و سازمان لیگ برگزار شد و در جلسه امروز نهایی گردید؛ از این پس تبلیغات محیطی بازی‌های خانگی پرسپولیس به خود باشگاه پرسپولیس، واگذار شد.»

وی با اشاره به صحبت های منتظره در فضای مجازی عنوان کرد:  متاسفانه در این ارتباط، تبلیغات سوئی به راه افتاده است که با بیان مطالب کذب و ارائه اطلاعات نادرست، سعی در مخدوش کردن چهره باشگاه پرسپولیس دارد و تلاش می‌کند با تحریک هواداران پرسپولیس از احساسات، شور و علاقه ایشان علیه پرسپولیس و در جهت تضعیف آن‌ استفاده کند. چند جریان که به موازات یکدیگر حرکت می‌کنند و هدف‌های خاص خود را دارند، از ابتدای فصل به طور پیوسته با ارائه اطلاعات نادرست، سعی در تخریب تیم و باشگاه داشته‌اند که البته جدای از جریان نقدهای مصلحانه هواداران است که از سر دلسوزی و تعصب مطرح می‌شود.

لشکری با تکذیب واگذاری تبلیغات محیطی پرسپولیس به استقلال گفت: در همین ماجرای واگذاری تبلیغات محیطی به باشگاه‌های خواهان، اتفاقا از سوی آقای صدری، رایزنی‌ها و تلاش زیادی انجام شد تا این امر به آینده موکول نگردد و از همین فصل شاهد آن باشیم. اگر پافشاری باشگاه پرسپولیس و شخص رئیس هیات مدیره و تایید و همراهی کامل سازمان لیگ نبود، این مهم زودتر از فصل آینده اتفاق نمی‌افتاد. البته تاکید می‌کنیم، این رویه جدید حاصل یک همکاری، همراهی و کوشش جمعی بود و عدم مشارکت هر یک از عوامل دخیل، آن را با مشکل روبرو می‌ساخت. امیدواریم، این اتفاق خوش‌یمن باعث شود با افزایش درآمد باشگاه، شاهد کاسته شدن از مشکلات باشیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

خبر فوق العاده برای پرسپولیس رسید

دو غایب بزرگ استقلال پیش از دیدار با نساجی

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه