خط و نشان ستاره نساجی برای استقلال

صدآنلاین: هافبک نساجی که در دو دیدار به علت مصدومیت غیبت داشته انگیزه های زیادی برای دیدار با استقلال دارد.

به گزارش صدآنلاین فرزاد زامهران که از اصلی ترین مهره‌های نساجی در فصل گذشته بود دو بازی پیش را به دلیل مصدومیت از دست داد و اکنون آماده دیدار با استقلال است. او در این خصوص به خبرنگار ما گفت: من در دیدار با گل گهر و صنعت نفت آبادان مصدوم بودم و تازه به تمرینات اضافه شده ام و تمرینات خوبی انجام دادیم و امیدوارم بتوانیم یک بازی خوب مقابل استقلال انجام دهیم. دو روز است با تیم تمرین می‌کنم و آماده این دیدار هستم و با صلاحدید کادرفنی می توانم بازی کنم.

 

وی به حساسیت دیدار با استقلال اشاره کرد و ادامه داد: بازی کردن مقابل استقلال و پرسپولیس آن هم در ورزشگاه آزادی همیشه سخت بوده و مخصوصاً استقلال که امسال را خیلی خوب شروع کرده و الان صدر جدول است. بازی سختی داریم و تمام تلاشمان را می کنیم که بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

 

این بازیکن در خصوص این که علیرضا فغانی داور باتجربه فوتبال برای قضاوت دیدار بین استقلال و نساجی انتخاب شده نظرش را اینگونه بیان کرد:  من همیشه داوری آقای فغانی  را خیلی دوست داشتم و چون صرفا قرار است دیدار ما را قضاوت کند این را نمی‌گویم. او جزو افتخارات داوری فوتبال ما محسوب می‌شود و در دیدار با ذوب آهن هم برای ما سوت زد و از اینکه دوباره به عنوان داور بازی ما انتخاب شده خوشحال هستم‌.

 

هافبک نساجی در خصوص شرایط این تیم در جدول و انجام چهار بازی و کسب ۴ امتیاز توضیح داد: به جز دیدار با صنعت نفت آبادان که به دلیل شرایط زمین و اتفاقات بازی که باعث شد بازنده باشیم در دو بازی قبلش یعنی مقابل پرسپولیس و گل گهر خیلی خوب بازی کردیم و می‌توانستیم نتیجه بگیریم و البته این را بگویم که با گل گهر در سیرجان مساوی کردیم و این خودش خیلی خوب است ولی در هر حال در آن بازی ها می توانستیم نتیجه کامل را بگیریم. هنوز ۴ هفته گذشته و باید بازی به بازی  جلو برویم و بتوانیم شرایط خوبی برای خودمان رقم بزنیم.

 


زامهران در مورد عدم کیفیت زمین ساری و آماده نبودن چمن وطنی و احتمال برگزاری بازی های نساجی در تهران افزود: فکر می‌کنم اگر شرایط همینطور پیش برود به ضرر تیم مان است و باید بازی ها را در ورزشگاه های بهتری برگزار کنیم زیرا چیزی که آقای الهامی از ما می‌خواهد مهمترین شرطش داشتن یک زمین خوب است و نمی دانم مشکل زمین ساری را می‌توانند برطرف کنند یا خیر. چون زیر آن شن است. باید شرایط طوری پیش برود که ما در مازندران بازی کنیم، به خصوص اگر قرار باشد تماشاگر به استادیوم بیاید.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

مهدی طارمی به تیم ملی بازگشت

نسکافه بهتر است یا کافی میکس ؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه