تذکر جدی انصاری فرد به ستاره تیم ملی درباره غیبت کردن از جهانبخش

صدآنلاین : سعید عزت اللهی و کریم انصاری فرد گفت و گوی کوتاه و جالبی پس از پیروزی برابر سوریه داشتند.

به گزارش صدآنلاین حضور سعید عزت اللهی آماده در میانه زمین ایران نعمت بزرگی است و او حالا کنار احمد نوراللهی در سیستم دارای دو هافبک دفاعی فوق العاده کار می‌کند و شب گذشته هم یکی از خوب‌های تیم اسکوچیچ مقابل سوریه بود.

عزت اللهی در مورد دو پیروزی در این فیفادی گفت: خداراشکر می‌کنم این اردو با دو برد دیگر همراه بود و خداراشکر که نزدیک تر از همیشه به جام جهانی هستیم و امیدوارم که جشن صعود را با هواداران در بازی بعدی بگیریم. خیلی خوشحالیم و به همه کادر خسته نباشید می‌گویم. بچه‌هایی که زحمت کشیدند و با توجه یه شرایط زمین و جوی و همه مشکلاتی که بود خداراشکر می‌کنم. دوبازی که واقعا سخت بود. لبنان و سوریه تیم‌هایی بودند که شاید از لحاظ امتیازی بالا نبودند اما بازی سختی بود.

کریم انصاری فرد که کنار سعید ایستاده به شوخی به او می‌گوید: "کتابی گفتن را ادامه بده!" عزت اللهی هم جواب او را این‌طور می‌دهد: "به نظرم علی جهانبخش در کتابی گفتن اول است" کاپیتان کریم نیز با شوخی به سعید تذکر می‌دهد: پشت سر کسی که اینجا نیست نباید غیبت کنی و باید خودش باشد که دفاع کند؛ پشت سر داداش من غیبت نکن. در نهایت کریم انصاری فرد به دو جمله بسنده کرد و گفت: مبارک همه‌ی مردم ایران باشد. امیدواریم همیشه دل‌شان شاد باشد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

سرقت از ورزشگاه آزادی برای بار دوم

ماجرای ضرب و شتم در کمپ ترک اعتیاد اردستان

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه