هدف پدیده نوظهور فوتبال ایران مشخص شد

صدآنلاین: دروازه‌بان تیم ملی ایران گفت: رسیدن به جام جهانی هدف همه اعضای تیم ملی است و تلاش می‌کنیم تا به هدفمان برسیم.

به گزارش صدآنلاین امیر عابدزاده روز چهارشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: خدا را شکر بازی را بردیم و خوشحالم که مردم از این برد خوشحال هستند. من هم مانند همه از این پیروزی خوشحال هستم.

وی در خصوص حضورش در ترکیب تیم ملی افزود: توکل من بر خدا است. تلاشم را به کار می‌گیرم تا وظیفه‌ام را به خوبی انجام دهم. یک هدف تیمی بزرگ داریم که رسیدن به جام جهانی است. امیدوارم همه کمک کنیم تا با رسیدن به این هدف دل مردم را شاد کنیم.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: پدرم هم الان خیلی خوشحال است. باعث افتخار است که بتوانم باعث غرور خانواده‌ام شوم.

تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته و در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر موفق شد با سه گل بر تیم سوریه غلبه کند و با ۱۶ امتیاز در صدر جدول گروه A این رقابت‌ها قرار گرفت. کره‌جنوبی نیز با برتری سه بر صفر برابر عراق و ۱۴ امتیار در رده دوم جدول قرار دارد. امارات با ۶ امتیاز در رتبه سوم جای گرفته و لبنان با ۵، عراق با ۴ و سوریه با ۲ امتیاز در رتبه‌های بعدی هستند.

تیم ملی فوتبال ایران هفتم بهمن ماه میزبان تیم ملی فوتبال عراق است و در صورت برتری برابر این تیم می‌تواند جواز حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را کسب کند. در صورت صعود ایران به جام جهانی این سومین مرتبه پیاپی است که تیم ایران به عنوان یکی از نمایندگان آسیا در بزرگترین جشنواره فوتبال جهان شرکت خواهد کرد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

اگر همیشه گرسنه هستید این مطلب را بخوانید !

سرقت از ورزشگاه آزادی برای بار دوم

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه