خبر خوش سعید عزت اللهی برای هواداران تیم ملی

صدآنلاین: بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: جشن صعود به جام جهانی را در دیدار مقابل عراق و در حضور هواداران برگزار می‌کنیم.

به گزارش صدآنلاین، تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته و در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر موفق شد با سه گل بر تیم سوریه غلبه کند و با ۱۶ امتیاز در صدر جدول گروه A این رقابت‌ها قرار گرفت. کره‌جنوبی نیز با برتری سه بر صفر برابر عراق و ۱۴ امتیار در رده دوم جدول قرار دارد. امارات با ۶ امتیاز در رتبه سوم جای گرفته و لبنان با ۵، عراق با ۴ و سوریه با ۲ امتیاز در رتبه‌های بعدی هستند.

تیم ملی فوتبال ایران هفتم بهمن ماه میزبان تیم ملی فوتبال عراق است و در صورت برتری برابر این تیم می‌تواند جواز حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را کسب کند. در صورت صعود ایران به جام جهانی این سومین مرتبه پیاپی است که تیم ایران به عنوان یکی از نمایندگان آسیا در بزرگترین جشنواره فوتبال جهان شرکت خواهد کرد.

سعید عزت‌الهی روز چهارشنبه در گفت و گویی در خصوص دیدار تیم ملی ایران مقابل سوریه اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم این بازی را هم با پیروزی پشت سر بگذاریم و به اعتقاد من از همیشه به جام جهانی قطر نزدیک‌تر شدیم.

وی با اشاره به برگزاری دیدار ایران و عراق با حضور هواداران، اظهار داشت: امیدوارم جشن صعود خود را مقابل هواداران بگیریم و بتوانیم دل همه مردم عزیز ایران را شاد کنیم.

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: از همه بازیکنان تشکر می‌کنم که با وجود برخی مشکلات به ویژه بحث زمین ۲ بازی بسیار دشوار مقابل لبنان و سوریه را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

با این روش ها در خانه دندان هایتان را سفید و براق کنید

با این رژیم راحت وزن کم کنید

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه