سرمربی شهرداری همدان: کسب حداکثر امتیاز هدف ما در دیدار با قشقایی است

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به دیدار امروز(چهارشنبه) تیمش با قشقایی شیراز، گفت: این مسابقه رقابتی حساس بین تیم های اول و دوم لیگ دسته اول فوتبال است اما آنچه که برای ما اهمیت دارد کسب پیروزی و سه امتیاز این دیدار است.

«رضا طلایی منش» روز چهارشنبه اظهار داشت: قشقایی تیم بسیار خوبی است که صدر جدول لیگ دسته اول را به خود اختصاص داده که با هدایت «مهدی رجب زاده» به عنوان یکی از مربیان جوان و آینده دار فوتبال کشور، نتایج خوبی را در این رقابت ها بدست آورده است.

وی افزود: هیچ یک از بازی‌های لیگ یک برای ما آسان نیست و ما در هر مسابقه مصمم به کسب حداکثر امتیازات هستیم و تفاوتی بین بازی‌های خانگی و خارج از خانه نیز وجود ندارد.

طلایی منش گفت: آماده رویارویی با تیم قشقایی شیراز در بازی امروز هستیم و می‌خواهیم با دست پر به همدان بازگردیم.

وی نتایج کسب شده تیم شهرداری در پنج هفته اخیر را نشانه درایت و توان فنی بازیکنان این تیم دانست و افزود: این روند را باید ادامه بدهیم تا نماینده شایسته‌ای برای استان همدان در رقابت های لیگ یک فوتبال باشیم.

سرمربی شهرداری همدان خاطرنشان کرد: امروز بازی سختی را با قشقایی شیراز در پیش داریم اما با شناخت لازم از حریف گام به این میدان خواهیم گذاشت.

تیم‌های قشقایی شیراز و شهرداری همدان به ترتیب با ۱۲ و ۱۱ امتیاز رده‌های اول و دوم جدول مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور را در اختیار دارند و در هر ۲ تیم در مسابقه هفته ششم به دنبال صدرنشینی در لیگ هستند.

این دیدار عصر امروز در ورزشگاه بعثت شهر شیراز برگزار خواهد شد.

«عنایت قوچ کانلو به همراه احد سلطانی و صادق رستمی» قضاوت این بازی را برعهده دارند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مصدومیت ستاره پرسپولیسی در تیم ملی تایید شد

میزبانی ایران از ورزشکاران ۲۲ کشور در مسابقات سیزم

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه