در هفته دوم سوپرلیگ فوتبال زنان ترکیه، تیم بشیکتاش از خرید تابستانی خود رونمایی کرد و به دروازه‌بان ایرانی خود فرصت بازی داد.

مریم یکتایی دروازه‌بان اصالتاً ارومیه‌ای فوتبال ایران که چندی پیش خداحافظی موقتی از میادین داشت و به ترکیه سفر کرده بود، حالا تصمیم به بازگشت به میادین گرفته و در بازگشت دوباره‌اش با مدیران باشگاه بشیکتاش ترکیه به توافق رسید و با این تیم قراردادی یکساله را به امضا رساند تا در سوپرلیگ فوتبال زنان ترکیه فوتبال خود را از سر بگیرد.

 

یکتایی 28 ساله که به واسطه بازگشت به عرصه باشگاهی، توانست نظر مریم ایراندوست سرمربی تیم ملی را هم جلب کند و به تیم ملی هم دعوت شد، حالا شنبه‌شب در هفته دوم سوپرلیگ فوتبال زنان ترکیه نخستین تجربه بازی در ترکیب بشیکتاش را به دست آورد و مقابل تیم انتهای جدولی ساکاریا درون دروازه ایستاد.

 

یاران مریم یکتایی در این مسابقه و در شبی که او موفق به کلین‌شیت شد، جشنواره گل به راه انداختند و با برتری 22-0 حریف خود را گلباران کردند؛ در این مسابقه چند موقعیت گلزنی روی دروازه بشیکتاش ایجاد شد که دروازه‌بان ایرانی این تیم به خوبی از دروازه تیمش حراست کرد.

-

 

دروازه‌بان ایرانی بشیکتاش حالا با دعوت مریم ایراندوست، مجددا باید خود را به اردوی ملی برساند و قرار است فردا وارد ایران شود و رسماً خود را برای گذراندن اردوی یک هفته‌ای در مرکز ملی فوتبال به کادرفنی تیم ملی معرفی نماید.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

اسکوچیچ همه کاره لیگ ایران شد !

قهرمانی جهان برایمان جدی است؛ نه لیگ ملت ها/ نقشه‌های عطایی برای والیبال در سال ۲۰۲۲

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه