ابراهیمی: کسب مدال‌های جهانی و آسیایی نشان دهنده موفقیت اینچه درگاهی است/ برخی با مصاحبه‌هایشان ژیمناستیک را تحقیر کردند

مربی ژیمناستیک با استناد به نتایج کسب شده به حمایت از عملکرد این فدراسیون پرداخت.

مبین ابراهیمی در خصوص عملکرد زهرا اینچه درگاهی در فدراسیون ژیمناستیک اظهار داشت: با توجه به مدال‌های جهانی و آسیایی که در این 4 سال کسب شد کاملاً مشخص است که عملکرد خانم اینچه درگاهی موفق بوده است. برگزاری اردوهای مختلف و اعزام‌های متعدد باعث شد ژیمناستیک ایران پیشرفت محسوسی داشته باشد.

وی افزود: یک زمانی بود که اعزام‌ها در یکی دو نفر که شانس مدال داشتند خلاصه می‌شد؛ اما در 4 سال گذشته به همه ژیمناست‌های مستعد فرصت داده شد تا در مسابقات بین‌المللی حاضر شوند. در گذشته حتی خبری از اعزام تیم جوانان به مسابقات بین‌المللی نبود و این در حالیست که در دوره ریاست اینچه درگاهی ژیمناست‌های جوان شانس حضور در مسابقات مختلف بین‌المللی را پیدا کردند.

مربی ژیمناستیک ایران در مورد هجمه‌هایی که برخی از مسئولان سابق فدراسیون علیه اینچه درگاهی ایجاد کرده‌اند، گفت: من به همه آنها احترام می‌گذارم؛ اما از اینکه آنها به خاطر مسائل شخصی عملکرد فدراسیون و نتایج بچه‌ها را زیر سوال می‌برند متاسف هستم. متاسفانه مصاحبه‌هایی که آنها می‌کنند باعث تحقیر ژیمناستیک می‌شود و واقعا اگر خودشان را دلسوز ژیمناستیک می‌دادنند چنین اقداماتی انجام ندهند. اگر مدیریت فدراسیون ژیمناستیک در 4 سال گذشته نبود الان به جای اینکه 4، 5 ملی‌پوش خوب داشته باشیم تنها یکی دو ملی‌پوش داشتیم.

ابراهیمی در پایان گفت: از وزارت ورزش تقاضا می‌کنم بدون هیچ گونه جانبداری از فرد خاصی هر چه سریع‌تر انتخابات فدراسیون ژیمناستیک را برگزار کند تا ژیمناستیک ایران بتواند همچون 4 سال گذشته در مسیر ثبات گام بردارد.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

علی دایی در راه سوریه ؟ شهریار فوتبال ایران تایید کرد

در خانه دندان هایتان را جرم گیری کنید !

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه