علی دایی در راه سوریه ؟ شهریار فوتبال ایران تایید کرد

صدآنلاین: روزهای گذشته خبر پیشنهاد تیم سوریه به علی دایی در رسانه ها منتشر شد و بعد هم سریعا از سمت سوریه تکذیب گردید که بنظر می آید علت تکذیب، مسابقه با ایران  و حفظ روحیه بازیکنان بوده باشد.

به گزارش صدآنلاین بعد از باخت سوریه مقابل ایران هم اخباری از استعفای دسته جمعی کادر فنی سوریه بازتاب زیادی داشت، بااین حال صحبتی از سوی علی دایی در خصوص سرمربیگری تیم سوریه شنیده نشده است اما محمد دایی برادر وی در مصاحبه‌ای جزییاتی از این پیشنهاد را شرح داده است:

شنیده‌ایم که فدراسیون فوتبال سوریه پیشنهادی را به علی دایی ارائه کرده و احتمال دارد او به‌زودی جایگزین نزار محروس شود. این موضوع چقدر صحت دارد؟
من اطلاعات زیادی درباره مذاکرات ندارم اما به محض اینکه خبری شود، بدون شک از سوی فدراسیون فوتبال سوریه اعلام خواهد شد.

پیشنهاد رسیده از سوی این فدراسیون را تایید می‌کنید؟
صحبت‌هایی انجام شده و مذاکرات صورت‌گرفته اما این موضوع هنوز قطعی نشده است. باید صبر کنیم و ببینیم در آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

اگر دایی سرمربی تیم ملی سوریه شود شما به‌عنوان دستیار به او ملحق خواهید شد؟
همان‌طور که گفتم ابتدا باید مذاکرات به نتیجه برسد و قطعی شود و در ادامه علی‌آقا درباره دستیاران خود تصمیم خواهد گرفت، اما با توجه به اینکه هنوز مذاکرات قطعیت پیدا نکرده نمی‌توانم دراین‌باره نظر بدهم.

***

نکته: به نظر می رسد با اخراج نزار محروس از هدایت تیم ملی، احتمال سرمربیگری دایی در سوریه بسیار زیاد باشد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

۴۵۶ شهر از ثبت‌نام مسکن حمایتی محروم شدند

ابراهیمی: کسب مدال‌های جهانی و آسیایی نشان دهنده موفقیت اینچه درگاهی است/ برخی با مصاحبه‌هایشان ژیمناستیک را تحقیر کردند

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه