ستاره پرسپولیسی هم سلطان شد!

وحید امیری ستاره خوش اخلاق تیم ملی در اردوی ایران نیز بسیار محبوب بوده و از سوی همبازیانش لقب سلطان پاس گل گرفته است!

 لقبی که چندان هم بیراه نیست و این ستاره چپ پا و بی ادعا توانسته است روی ۴ گل از ۵ گل اخیر تیم ملی ایران در دیدار برابر تیم های لبنان و سوریه تأثیر مستقیم داشته است.

برای اینکه قدرت پاسوری شماره ۱۱ تکنیکی و دونده ایران را دریابید کافی است یک بار دیگر گل دقیقه ۳۳ سردارآزمون را از نظر بگذرانید.

پاسی که انگار با خط کش صادر شد و درست روی بند کفش مهاجم اول تیم ملی فرود آمد تا گل نخست ایران رقم بخورد.

وحید امیری یک بار دیگر در نیمه دوم به قلب دفاع سوریه زد و در دهانه دروازه توپ را برای سردارآزمون فرستاد اما این بار مهاجم سرشناس کشورمان دروازه خالی حریف را کج دید!

در پایان این دیدار هم مثل بازی با لبنان، وحید امیری به حق خودش نرسید و عنوان بهترین بازیکن زمین در حالی به سردارآزمون رسید که همه متفق القول بودند شماره ۱۱ ایران بهترین بوده است.

با این وجود وحید امیری همان طور که خودش هم پیش از مسابقه گفته بود برای خودنمایی یا بدست آوردن عناوین انفرادی در تیم ملی بازی نمی کند. او یک سرباز بی ادعا اما تأثیرگذار است که توانسته است در ۳۳ سالگی دوران تازه ای از فوتبالش را به عنوان ستاره جدید تیم ملی آغاز کند. تیمی که حالا آرام آرام بازوبند کاپیتانی اش هم به دست این سرباز خستگی ناپذیر سپرده می شود.

وحید امیری در پرسپولیس نیز به همراه یک بازیکن دیگر سلطان پاس گل است. وحید امیری و امید عالیشاه با ثبت ۲۴ پاس گل با پیراهن پرسپولیس در لیگ برتر در کنار جواد کاظمیان برترین گلسازان تاریخ این باشگاه در رقابت های لیگ هستند.

وحید امیری در این فصل و در۳ بازی انجام شده موفق شده است ۲ بار به همبازیانش پاس گل بدهد و امید عالیشاه هم یک بار موفق به انجام این کار شده است.

از آنجاییکه این دو بازیکن معمولا از بازیکنان فیکس این تیم هستند به طور حتم در دیدارهای آینده این تیم می توانند با دادن پاس گل از کاظمیان عبور کنند.

باید منتظر ماند و دید نتیجه این رقابت جذاب که قطعا به سود پرسپولیس نیز خواهد بود چه می شود و عالیشاه نام خود را در صدر این لیست جای می دهد یا امیری.

گفتنی است که در لیست برترین گلسازان سرخ ها در تاریخ لیگ برتر نام هادی نوروزی نیز به چشم می خورد؛ کاپیتان فقید پرسپولیس با پیراهن این تیم در لیگ برتر ۲۳ پاس گل را به ثبت رساند و در رده دوم برترین پاسورهای پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر قرار دارد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

حاشیه جنجالی در جلسه کمیسیون مشترک طرح صیانت

سرمربی سوریه از کار برکنار شد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه